reklama

Weekend z kosmitami, czyli XCOM: Enemy Unknown za darmo na Steamie

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Studio Firaxis w 2012 roku udanie wskrzesiło markę XCOM, oddając w ręce graczy taktyczne walki z kosmitami w Enemy Unknown i tytuł sprzedał się bardzo dobrze, a nawet doczekał dodatku. Nic dziwnego, że w produkcji jest już kontynuacja. Aby zacząć budować napięcie przed jej premiera, twórcy serii postanowili umożliwić darmowe przejście części pierwszej. Macie na to niecałe trzy dni, wystarczy dodać grę na Steam.

Jeśli przysiądziecie, możliwe będzie w tym czasie nawet jednorazowe ukończenie przygody. Równocześnie ruszyła promocja na zestawy z tytułem. Samo XCOM: Enemy Unknown dostępne jest 75 procent taniej, czyli za niecałe 5 euro w miejsce 20. Lepsza inwestycją będzie jednak tylko o jedno euro droższa paczka w zestawie od razu z rozszerzeniem plus DLC. Blisko 7 euro zaś wydacie na dwie gry w kompilacji, strategię oraz strzelankę The Bureau: XCOM Declassified. Zebrała niegdyś całkiem dobre noty.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić