r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Większa kontrola nad udostępnianiem filmów w YouTube

Strona główna Aktualności

Google wprowadził nową opcję udostępniania nagrań w serwisie YouTube. Do dostępu publicznego i prywatnego dołączy wariant Unlisted - nagranie nie będzie widoczne na liście publicznych filmów, a dostęp do niego będzie możliwy jedynie poprzez bezpośredni link.

Nowa funkcja przypomina udostępnianie niepublicznych galerii w Picasa Web Albums - po załadowaniu materiału na serwer usługa generuje specjalny link, który możemy rozesłać do zaufanych osób. Ponadto tak oznaczony film nie zostanie zindeksowany przez wyszukiwarkę, nie pojawi się na naszym osobistym kanale ani na stronie przeglądarki. Nagranie będzie dostępne jedynie dla osób przez nas wybranych, których liczba nie jest w żaden sposób limitowana. Pozwoli to na bezpieczne udostępnianie klipów z firmowych spotkań integracyjnych, zamkniętych dla osób postronnych wykładów bądź nieformalnych imprez towarzyskich. Oczywiście każdy, kto uzyska dostęp do wygenerowanego adresu, będzie mógł obejrzeć załadowany przez nas materiał wideo - link należy więc rozsyłać jedynie zaufanym odbiorcom, które nie udostępnią go osobom postronnym.

Nowa opcja udostępniania jest już dostępna w amerykańskiej wersji serwisu YouTube, wkrótce powinna być dostępna także w jego regionalnych odmianach.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.