Wielka premiera zaplanowana na 27 lutego

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Microsoft uruchomił specjalną witrynę Heroes Happen Here, która poświęcona jest w całości nowym, zaplanowanym na 2008 rok produktom Microsoftu. Chodzi oczywiście o Windows Server 2008 (nazwa kodowa "Longhorn Server") - nowy Windows z serwerowej rodziny systemów, Visual Studio 2008 ("Orcas") - nową generację środowiska programistycznego oraz SQL Server 2008 ("Katmai") - kolejną wersję serwera bazodanowego.

Z witryny można się dowiedzieć wielu rzeczy na temat każdego z trzech nowych produktów, ale najważniejszą informacją jest data ich premiery. Zarówno Windows Server 2008, jak i Visual Studio 2008 oraz SQL Server 2008 zadebiutują razem na jednej, połączonej premierze, która odbędzie się 27 lutego w Los Angeles. Data ta nie jest jednak tożsama z terminem dostępności oprogramowania na rynku.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNetflix mówi, że ma czyste ręce. Nie zbieramy o was danych