r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Wielki LoL - League of Legends najpopularniejszą sieciową grą

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Jeżeli wierzyć informacjom podawanym przez Riot Games, ich uwielbiana przez masy graczy produkcja League of Legends jest najpopularniejszym tytułem sieciowym, jeśli nawet nie najpopularniejszym w ogóle. W systemie zarejestrowanych jest już przeszło 70 milionów osób, z czego każdego dnia loguje się ponad 12 milionów. Miesięcznie gra ma 32 miliony aktywnych użytkowników (chodzi o przynajmniej jedno logowanie na 30 dni).

To o 20 milionów więcej, niż w szczytowej formie notowało World of Warcraft firmy Blizzard. W sumie online bawić się potrafią nawet 3 miliony graczy jednocześnie. Kto spędza przy LoL-u najwięcej czasu? 90 procent to mężczyźni, 85 procent to osoby między 16 a 30 rokiem życia, w 60 procent przypadków z konkretnym wykształceniem. Państwa, w których tytuł uzyskał największe grono miłośników (według „polubień” na Facebooku) to Polska, a także Niemcy, Francja, Hiszpania, Grecja, Kanada, Stany Zjednoczone, Brazylia, Filipiny i Korea Południowa. W tym ostatnim kraju League of Legends ponoć zrównuje się powoli w popularności ze StarCraftem — tamtejszym „sportem” narodowym.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.