League of Angels II: pakiet prezentów za 150 euro i podwójne łupy

League of Angels II: pakiet prezentów za 150 euro i podwójne łupy

League of Angels II: pakiet prezentów za 150 euro i podwójne łupy
13.06.2017 21:47

Popularność League of Angels II wśród miłośników przeglądarkowych gier sieciowych jest ogromna, a każda nowość jest jednym z największych wydarzeń w tym osiągającym coraz większe rozmiary światku. Twórcy gry przygotowali coś specjalnego – teraz można nie tylko za darmo pozyskać nowy cenny przedmiot, ale także zdobyć więcej łupów.

League of Angels II to gra MMORPG, która zdobywa coraz większą popularność także nad Wisłą. Na łamach dobrychprogramów możecie zapoznać się z serią poradników i przydatnych wskazówek, dzięki którym postawienie pierwszych kroków będzie łatwiejsze. Rozpocząć przygodę możecie w serwisie dobregry.pl. Teraz jest na to idealny moment.

League of Angels II: Angel's Birth (Official Trailer)

Twórcy gry zdecydowali się przeprowadzić w akcje, dzięki której za darmo można zdobyć wyceniany na 150 euro pakiet przedmiotów, do którego trafiła zbroja Ocean's Heart przeznaczona zarówno do ataku, jak i ochrony, co czyni ją bardzo użyteczną przeciwko wrogom. Zarówno nowi, jak i aktualni gracze, otrzymają prezenty po wykorzystaniu kodu SUMMER. Akcja potrwa do 23 czerwca.

To nie koniec. Na forum gry opublikowano komunikat, który zawiera informacje o możliwości zbierania podwójnego łupu. Każdego dnia tygodnia w wyznaczonym przez twórców przedziale czasowym będzie można w konkretnej lokalizacji znacznie przyśpieszyć swoje postępy.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (18)