Gramy w League of Angels 2. Bohaterowie, anioły i demony – to potrafi wciągnąć

Gramy w League of Angels 2. Bohaterowie, anioły i demony – to potrafi wciągnąć

Gramy w League of Angels 2. Bohaterowie, anioły i demony – to potrafi wciągnąć
21.07.2016 16:16

Przeglądarkowe gry w ciągu ostatnich kilku lat wyrosły naogromny rynek, rozwinęły się także technicznie, oferującwidowiskową grafikę i całkiem niezłą grywalność. Poważniczłonkowie pecetowej rasy panów mogą się tylko uśmiechać podnosem, zajęci graniem w Battlefielda w rozdzielczości 4K, jednakliczby mówią same za siebie: tylko w USA w 2014 roku rynek ten byłwart ponad 430 mln dolarów, a w Chinach równowartość ponad 880mln dolarów. Jedną z najpopularniejszych gier tego rodzaju jestLeague of Angels, w które gra nawet 40 mln osób, i które w 2014roku zostało uznane za najlepszą grę Facebooka. Tego latawystartował jego następca, League of Angels II, którego twórcyzamierzają pobić swój własny rekord. O co tu takiego chodzi?

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Weź Final Fantasy, anioły (anielice?), założenia futbolowegomenedżera, Warcrafta, anime, spektakularne biusty i zmiksuj je zesobą – w efekcie uzyskasz turową grę MMORPG, w której budujeszdrużyny bohaterów (a raczej bohaterek), wyposażasz je i wystawiaszdo walki. Zwycięstwo przynosi doświadczenie, wirtualne złoto,diamenty i rozmaite przedmioty, które pozwolą wzmocnić naszepostaci do takiego poziomu, by mogły stanąć nawet przeciwkonajpotężniejszym demonom. Do tego dochodzi system typowych dlafantasy questów i walki PvP.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

To wszystko zostało oprawione w ulepszony silnik 3D, ładneanimacje i efekty specjalne. Dopracowano scenariusz, tak by stał sięmniej liniowy,wprowadzony też nowy system rozwoju postaci i bardziejzróżnicowane zestawy umiejętności dla Aniołów. Jak zapewniaproducent, w grze znajdziemy niemal 60 unikatowych postaci,należących do trzech anielicznych imperiów – ich właściwewykorzystanie i wyposażenie będzie kluczem do sukcesu.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Gra wciąga, tym bardziej, że nie jest szczególnie trudna, możnasobie pozwolić na granie gdzieś przy okazji robienia innych,poważniejszych rzeczy. Choć jesteśmy na każdym kroku zapraszanido ułatwienia sobie rozgrywki za pomocą mikropłatności, graćmożna spokojnie nie płacąc ani grosza – i wygrywać. Wystarczynie być niecierpliwym. Zapraszamy zatem do obejrzenia, jak w Leagueof Angels II grają sobie nasi redakcyjni ogrywacze wszystkiego,Krzysztof i Paweł, a jeśli się Wam spodoba, to do zagraniaaniołami o długich… warkoczach na naszej platformie dobregry.pl.

Programy

Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (44)