WinDbg Preview WinDbg Preview

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

WinDbg Preview to testowa wersja nowej edycji programu WinDbg, wbudowanego dotychczas w system debuggera. Nowy program pod maską zachowuje tę samą funkcjonalność, jednak opakowano go w nowy interfejs, pasujący wzornictwem do pozostałych elementów współczesnego Windowsa.

Program pozwala śledzić błędy w działaniu aplikacji i systemu, w tym analizować zrzuty pamięci podczas poważnych błędów w działaniu systemu. Główną zmianą w stosunku do znanego dotychczas WinDbg jest nowy interfejs, w którym postawiono na wstążkę i dodatkowe tryby pracy, w tym ciemny motyw, który ułatwi pracę w ciemniejszych pomieszczeniach lub nocą.

Przy okazji zmian w wyglądzie, w programie pojawiły się także nowe elementy wśród funkcji, w tym możliwość zapamiętywania ostatnich sesji, aby nie musieć się każdorazowo do nich logować oraz asynchroniczność okien, co gwarantuje możliwość ich niezależnej obsługi.

Uwaga!

Program udostępniony jest poprzez oficjalny Sklep Windows i w dniu premiery może nie być dostępny dla wszystkich użytkowników. Sytuacja powinna ulec stabilizacji w przeciągu 24 godzin.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!