WinX YouTube Downloader 5.3.0.0

Strona główna Windows Multimedia Przechwytywanie wideo
Pobierz pr​ogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

WinX YouTube Downloader – wbrew temu co sugeruje nazwa – pozwala na ściąganie treści z ponad 300 rozmaitych stron internetowych, w tym oczywiście serwisu YouTube.

Oprócz wspomnianej usługi oferującej dostęp do niezliczonej liczby materiałów wideo, WinX YouTube Downloader bez problemu poradzi sobie z pobraniem filmów udostępnianych za pośrednictwem Facebooka, Dailymotion, Vimeo, MTC i wielu, wielu innych. Poszczególne materiały zapiszemy do najpopularniejszych formatów, takich jak: MP4, MP3, FLV czy WebM, by następnie przechowywać je na dysku twardym lub umieścić w pamięci dowolnego urządzenia przenośnego.

WinX YouTube Downloader obsługuje wideo w najwyższej jakości 4096 na 2160 pikseli, ale przy okazji wspiera także materiały w 3840 na 2160, 1920 na 1080 i 1080 na 720 pikseli. Możliwe jest ponadto zapisywanie wybranych stopklatek do pliku graficznego w formacie PNG.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!