Winaero Tweaker 0.10.1

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Winaero Tweaker to niewielkie narzędzie kierowane do wszystkich osób, które chciałyby w wygodny sposób zmodyfikować ukryte opcje systemowe bez konieczności zagłębiania się np. w rejestr systemowy. Umożliwia ono łatwe personalizowanie systemów Windows 7, 8 i 10.

Program wyposażony został w funkcje, dające możliwość manipulowania kolorami interfejsu Aero, wyświetlania/ukrywania oznaczeń dysków, zarządzania animacjami okien i ich obramowaniem, usuwania "strzałek" wyświetlanych przy ikonach skrótów do aplikacji, blokowania sekwencji klawiszy 'Ctrl + Alt + Del' czy ukrywania nazwy zalogowanego użytkownika. Winaero Tweaker pozwala również na zmianę zachowań kursora myszki, blokowanie kont administratora oraz dezaktywowanie UAC. Wszystkie dostępne opcje opatrzone są krótkimi opisami, informującymi o rezultatach potencjalnych zmian.

Aplikacja Winaero Tweaker nie wymaga instalacji i gotowa jest do użycia tuż po pobraniu. Pomimo braku polskiej wersji językowej jej obsługa nie powinna przysporzyć problemów nawet mniej doświadczonym użytkownikom.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Winaero Tweaker 0.9: import i eksport ustawień, jeszcze więcej opcji

7
17.11.2017  •  Anna Rymsza

Już jest dostępna kolejna wersja programu Winaero Tweaker, przeznaczonego do wprowadzania zaawansowanych modyfikacji systemu Windows, a przede wszystkim interfejsu. W wersji 0.9, przeznaczonej dla systemów Windows 7 i nowszych, pojawiły się kolejne ustawienia, które można zmienić w wyglądzie menu kontekstowych i ogólnym zachowaniu systemu. Interfejs programu nie zmienił się od poprzedniej wersji. Wciąż mamy do dyspozycji listę kategorii parametrów, które program może zmienić i wygodną wyszukiwarkę. Nowości znajdują się na liście, z czego sporo dotyczy menu kontekstowych. Można włączyć…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #5 18.11.2017 07:55

@raptos: trzeba czytać ze zrozumieniem - po rozpakowaniu są do wyboru, albo i instalka, albo portable(extract files here)

raptos   5 #4 07.02.2017 18:35

... Aplikacja Winaero Tweaker nie wymaga instalacji i gotowa jest do użycia tuż po pobraniu...
Czy autor opisu używał ten program? Wątpię, bo gdy go rozpakowałem i uruchomiłem - to chciał się normalnie instalować.

  #3 07.11.2015 20:58

wszystko działa i to dobrze tylko trzeba umieć czytać i wiedzieć co sie zmienia

strzetelski   3 #2 23.09.2015 18:06

@Redakcja: Witam, najnowsza wersja Winaero Tweaker to 0.3.2.1

http://winaero.com/blog/winaero-tweaker-0-3-2-1-is-out
do pobrania stąd: http://winaero.com/download.php?view.1796

P.S. Autorem programu jest Sergey Tkachenko: http://www.dobreprogramy.pl/Sergey-Tkachenko,Producent,2666.html

Pozdrawiam =)

Autor edytował komentarz.
PhxQ   6 #1 17.09.2015 19:46

W tym ruskim czymś połowa rzeczy nie działa jak powinna albo wcale.

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNowość w Mapach Google. Nawigacja będzie skuteczniejsza