Windows 7 - nowości i edycje w dwóch artykułach

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Wczoraj późnym wieczorem Microsoft ogłosił ukończenie prac nad systemem Windows 7 i skierowanie go do produkcji. Z tej okazji w vortalu dobreprogramy przygotowaliśmy dwie obszerne publikacje poświęcone nowemu systemowi.

Na początek polecamy artykuł Edycje systemu Windows 7, w którym można zapoznać się z opisem poszczególnych edycji, w jakich będzie występował system Windows 7 oraz szczegółowym porównaniem ich funkcjonalności. Opisujemy tam również zagadnienia szczególnie interesujące polskich użytkowników - jakie wersje będą dostępne w Europie i o co tak naprawdę chodzi z Windows 7 E.

Następnie zapraszamy do lektury bardziej obszernego artykułu Co nowego w Windows 7?, ilustrowanego przewodnika po najważniejszych i najciekawszych dla szerokiego grona użytkowników nowościach w systemie Windows 7. Opisujemy w nim zarówno nowości dotyczące interfejsu użytkownika czy wyglądu, jak i funkcji używanych w codziennej pracy, bezpieczeństwa oraz multimediów.

Windows 7 zadebiutuje 22 października, a już 6 sierpnia będą mogli go pobrać posiadacze subskrypcji TechNet/MSDN. Szczegółowo o terminach dostępności systemu pisaliśmy wczoraj. W międzyczasie polecamy sprawdzenie oferty przedsprzedaży Windows 7 Home Premium i Windows 7 Professional, jaką prowadzi współpracujący z naszym vortalem sklep Vobis.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieDetroit: Become Human będzie najważniejszą premierą maja. Już graliśmy