r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Windows Live Custom Domains oficjalnie

Strona główna Aktualności

W ubiegłym roku informowaliśmy o wchodzącej w skład grupy Windows Live usłudze zakładania skrzynek pocztowych we własnej domenie. Teraz usługa ta została pozbawiona pewnych ograniczeń i rozszerzona o nowe możliwości.

Windows Live Custom Domains pozwala na obsługę kont pocztowych zakładanych w naszej własnej domenie, a obsługiwanych przez serwery Microsoftu. Jedyne co trzeba wykonać do wpisać w konfiguracji naszej domeny odpowiednie wpisy MX. Od teraz serwis wyszedł z fazy beta, możemy zakładać nieograniczoną liczbę kont o pojemności 250 MB, dodatkowo dostajemy do dyspozycji 40 zaproszeń do testowej wersji nowego interfejsu webmail, rozszerzającego pojemność konta do 2 GB.

Nowa funkcja Open Membership umożliwia nam zaoferowanie osobom odwiedzającym naszą witrynę możliwości zakładania kont pocztowych w naszej domenie. Wystarczy dodać na stronie specjalnie przygotowany kod HTML. Następnie możemy decydować, czy zezwalamy na dowolne automatyczne tworzenie kont, czy chcemy być pytani o potwierdzenie.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.