r   e   k   l   a   m   a
reklama

Windows Live Software Suite jeszcze w tym tygodniu

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Microsoft przygotowuje się do wydania pakietu Windows Live Software Suite. Pakiet ten to zintegrowany zestaw najpopularniejszych narzędzi z rodziny Windows Live obecnie dostępnych osobno do pobrania. Występowanie oprogramowania w formie skondensowanego pakietu ma pozwolić na łatwiejszą instalację i lepsze dopasowanie do systemu. Tym samym będzie to kolejny krok Microsoftu na drodze ewolucji oprogramowanie-plus-usługi.

Zestaw ma się ukazać jeszcze w tym tygodniu i będzie zawierał Windows Live Photo Gallery, Windows Live Mail Desktop, Windows Live Messenger 8.5 oraz Windows Live OneCare Family Safety. Nie jest pewne, czy w pierwszym wydaniu pakietu zmieszczą się Windows Live Writer oraz Windows Live Folders. Wiadomo natomiast, że pakiet Windows Live Software Suite będzie przeznaczony jedynie na systemy Windows Vista.

Pierwsze wzmianki o planach wydania zintegrowanego pakietu Windows Live Software pojawiły się pod koniec lipca.


Aktualizacja, 06.09.2007, 08:00

Pakiet ostatecznie pojawił się już na stronach Microsoft - można go pobrać z witryny Live.com. Jest również dostępne demo w postaci klipu wideo.

© dobreprogramy
reklama
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

reklama
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNajsłynniejsze kanały na YouTubie. W Polsce często nieznane