r   e   k   l   a   m   a
reklama

Windows Server 2008 RC1 dostępny publicznie

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Microsoft wydał kolejną wersję beta nowego systemu serwerowego Windows Server 2008 oznaczoną jako Release Candidate 1. Można ją oczywiście pobrać z witryny Microsoft Connect po zalogowaniu w technicznym programie beta, ale co ważne, od dzisiaj także z publicznie dostępnej strony domowej systemu.

Na stronie Microsoftu dostępne są dwie opcje. Użytkownicy, którzy chcą tylko zobaczyć, jak działa Windows Server 2008 RC1 mogą pobrać samodzielny obraz płyty Windows Server 2008 RC1 w edycjach Standard, Enterprise, Datacenter, Web Server oraz dla systemów Itanium. Bez klucza produktu będzie on działał przez 30 dni od instalacji. Istnieje jednak możliwość dodatkowej rejestracji w celu otrzymania klucza produktu - w takim przypadku po aktywacji system będzie pracował do 30 czerwca 2008. Posiadacze kluczy do wcześniejszych wersji beta mogą używać ich nadal w najnowszej edycji.

© dobreprogramy
reklama
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

reklama
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNajsłynniejsze kanały na YouTubie. W Polsce często nieznane