r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Windows Vista 5536 wydana dla testerów

Strona główna Aktualności

Jak można się było spodziewać, Microsoft wydał dla testerów w technicznym programie beta jeszcze jedną wersję przed RC1. Mowa tu o wersji oznaczonej numerem 5536.16358. Członkowie programu mogą od tej chwili po zalogowaniu się na witrynie Microsoft Connect pobrać nowy build i zgłaszać błędy (uaktualniono także narzędzie do zgłaszania problemów Microsoft Beta Client).

Korporacja najbardziej zainteresowana jest raportami dotyczącymi problemów z instalacją/uaktualnieniem, stabilnością, bezpieczeństwem i wszystkim tym, co może powstrzymać użytkownika od używania Visty jako codziennego, podstawowego systemu. Microsoft prosi także o zgłaszanie każdego napotkanego "niebieskiego ekranu" wraz ze stosownym zrzutem pamięci.

Wersja Release Candidate spodziewana jest po amerykańskim święcie pracy, czyli po 4 września. Prawdopodobnie będzie oznaczona numerem 5700 (podobnie jak wydany wczoraj Internet Explorer 7 RC1).

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.