reklama

Windows Vista 5744 (nie tylko) dla testerów

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Microsoft wydał dla testerów build 5744 systemu Windows Vista. Build ten nosi nieformalne oznaczenie Release Candidate 2, choć tak naprawdę jest to tylko kolejna wersja wewnętrzna, bez żadnych dodatków w postaci chociażby wsparcia jak to miało miejsce przy RC1. Niestety nie wiadomo na razie, kiedy 5744 zostanie wydana publicznie, jednak można to stwierdzić z dużym prawdopodobieństwem, gdyż do serwisów przeciekły już potencjalne linki i zapowiedzi publicznego wydania - czekamy zatem na oficjalne uruchomienie witryny.

Testerów zachęcamy już teraz do pobrania nowej kompilacji bezpośrednio z witryny Microsoft Connect. Jeśli chodzi o klucze produktu, do aktualnego buildu mają zastosowanie numery wydane do wersji Beta 2 i RC1.

Build 5744 według zapowiedzi ma być ostatnią odsłoną wydaną przed wersją RTM. Ta zaś ma ujrzeć światło dzienne po 25 października, czyli już za około trzy tygodnie.


Aktualizacja, 07.10.2006, 09:18

Microsoft zgodnie z zapowiedziami udostępnił publicznie linki do najnowszego wydania - szczegóły na stronie pobierania. Radzimy się pospieszyć, gdyż korporacja zapowiada, że Vista 5744 będzie dostępna tylko przez pewien czas.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama