r   e   k   l   a   m   a
reklama

Windows Vista Enterprise w MSDN AA

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Bez większego rozgłosu Microsoft udostępnił system Windows Vista w wersji Enterprise w programie MSDN Academic Alliance.

Dotychczas w programie dostępny był jedynie system Windows Vista w wersji Business. Teraz wprowadzono możliwość pobierania bogatszej wersji Enterprise, która cechuje się kilkoma dodatkowymi funkcjami - np. szyfrowaniem dysku BitLocker. Jeśli po zalogowaniu w witrynie subskrypcji wersji Enterprise nie ma na liście oprogramowania do pobrania, warto skontaktować się z administratorem programu z ramienia uczelni i poprosić go o dodanie tej pozycji do listy.

MSDN Academic Alliance to specjalna wersja subskrypcji MSDN, z której mogą bezpłatnie korzystać studenci wielu uczelni technicznych. Również w Polsce program ten jest bardzo popularny. Dzięki niemu student może na własnym komputerze zainstalować nieograniczone czasowo wersje ewaluacyjne między innymi systemów Windows i Windows Server, narzędzi Visual Studio oraz produktów serwerowych takich jak np. SQL Server. W miarę pojawiania się nowych wersji produkty są stale uaktualniane, niestety często z niewielkim opóźnieniem w stosunku do komercyjnych subskrypcji MSDN/TechNet.

© dobreprogramy
reklama
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieTest najlepszych telewizorów na Mundial