Wiser – Simple Senior Launcher Wiser – Simple Senior Launcher 1.5.63

Strona główna Android Personalizacja Launchery
Pobierz program
lub zeskanuj:

Wiser – Simple Senior Launcher to launcher skierowany dla osób starszych, które chciałby korzystać z Androida. Na tle większości launcherów wyróżnia go mocne nastawienie na prostotę. Nie znajdziemy rozbudowanych opcji konfiguracyjnych czy wielu funkcji, ale sprawi on, że korzystanie ze smartfona stanie się naprawdę łatwe.

Główny ekran składa się z 6 dużych ikon, które są skrótami to podstawowych funkcji – kontakty, telefon, wiadomości, aparat, galeria i aplikacje. Ikony są duże i wyraźnie wskazują swoje przeznaczenie. Pomiędzy kolejnymi ekranami poruszamy się identycznie jak w popularnych launcherach, wykonując gest przesunięcia w prawo lub lewo. Dodatkowo możemy korzystać ze strzałek umieszczonych na dole.

Launcher zmienia wygląd wybranych aplikacji systemowych. Po wybraniu wiadomości (Messaging), aparatu (Camera) i galerii zdjęć (Gallery) uruchomią się domyślne aplikacje systemowe, ale dla kontaktów (Contacts), telefonu (Dialer) i menu z listą wszystkich zainstalowanych aplikacji (Application) przygotowano dedykowane nakładki, które stawiają na duże i czytelne elementy.

Zaletą Wiser – Simple Senior Launcher jest lekkość i małe wymagania. Zadziała on na każdym smartfonie z Androidem 4.0 lub nowszym. Aplikacja dostępna jest w języku angielskim, ale ograniczony do minimum tekst i nastawienie na duże ikonki, sprawia, że nawet osoba nie znająca angielskiego poradzi sobie z obsługą.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!