Witryna dla użytkowników Autodesk Invertor

Strona główna Aktualności

O autorze

Autodesk uruchomił witrynę internetową Autodesk Manufacturing Supplier Content Center dla użytkowników oprogramowania Autodesk Inventor - oprogramowania do projektowania mechanicznego.

Na stronach dostępne są katalogi pomocnych projektantów gotowych modeli i elementów. Manufacturing Supplier Content Center jest połączony bezpośrednio z bazą danych dzięki strategicznemu partnerstwu z PARTsolutions, dostawcą rozwiązań do zarządzania katalogami części znormalizowanych, komercyjnych oraz własnych. Witryna zawiera informacje od ponad 100 wiodących dostawców komponentów elektromechanicznych i jak zapowiada producent, będzie rozszerzany o nowe katalogi z zawartością przygotowywaną przez producentów.

Inżynierowie stają się zależni od współpracy z podwykonawcami bardziej niż kiedykolwiek przedtem. Ta inicjatywa to element naszego zobowiązania, by odpowiadać na potrzeby naszych globalnych klientów ? powiedział Robert "Buzz" Kross, wiceprezes Autodesk, Dział Rozwiązań dla Przemysłu. Portal Autodesk Manufacturing Supplier Content Center daje łatwy dostęp do milionów modeli - w formacie programu Autodesk Inventor - części, których nasi klienci używają na co dzień. Teraz więc mogą skoncentrować się na projektowaniu i wynajdywaniu nowych produktów zamiast poświęcać czas i starania na modelowanie gotowych elementów. - dodał

© dobreprogramy
s