r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Wizz Air 5.3.0

Strona główna iOS Podróże i transport Połączenia lotnicze

Aplikacja Wizz Air to oficjalny produkt linii lotniczych Wizz Air. Program ułatwia planowanie podróży samolotami przewoźnika, pozwala znaleźć połączenie, kupić bilet i odprawić się przez internet, a także wynająć hotel, samochód lub transport lotniskowy.

Aplikacja stawia na uproszczenie trzech zadań: wyszukiwania lotów Wizz Air, zakupu biletów oraz odprawy online oraz dodawania usług do naszej rezerwacji. Skróty do każdej z tych funkcji znajdziemy na ekranie głównym programu. Warto zastrzec, że odprawa i zakupy biletów na przeloty Wizz Airem, a także dodawanie usług jest możliwa tylko dla osób, które posiadają konto myWizz i zalogują się nim w aplikacji. Opłaty za bilet dokonamy zaś, płacąc kartą debetową lub kredytową.

W aplikacji sprawdzimy rozkład lotów ze wszystkich lotnisk w Europie, które obsługują linie Wizz Air. Możemy też sprawdzić status lotów, filtrując wyniki wyszukiwania wg przylotów oraz odlotów na dane lotnisko, a także wg dokładnego numeru interesującego nas lotu. Aplikacja oferuje też miesięczny rozkład lotów Wizz Air z wybranego lotniska w Europie. Program Wizz Air ułatwi też pobyt w docelowym miejscu podróży, a wszystko dzięki modułowi wynajmu hotelu, samochodu, parkingu na lotnisku oraz transportu, który odbierze nas z portu lotniczego lub dowiezie na samolot.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.