r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Wkrótce zmiany w Windows Live Calendar?

Strona główna Aktualności

Możliwe, że szykują się zmiany w kalendarzu Windows Live Calendar. Usługa miałaby być wzbogacona o klika nowych funkcji.

Windows Live Calendar to internetowy kalendarz dostępny w ramach platformy Windows Live. Na temat zmian w jego wyglądzie donosi serwis LiveSide. Dotarł on do zrzutów ekranu prezentujących nowości w usłudze Microsoftu. Programiści firmy mają przede wszystkim odmienić główną stronę kalendarza, która nie została jeszcze dostosowana do wersji Wave 4. W nowej wersji ma pojawić się między innymi informacja pogodowa (plik PNG) na najbliższe dni dla miasta, z którego pochodzi użytkownik. Aby z niej skorzystać, wystarczy podać kod pocztowy miejsca zamieszkania. Kolejne zmiany dotyczyć będą pełnej obsługi sesji SSL, które będzie można ustawić w menu opcje (plik PNG).

Zmianie miałaby ulec także nazwa usługi. Zamiast Windows Live Calendar na głównej stronie wyświetlany będzie Hotmal Calendar. Być może jest to związane z promowaniem usługi pocztowej przez Microsoft. Zmiany w kalendarzu są związane z wprowadzaniem pakietu Windows Live Wave 4.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.