Wolfram Mathematica Player 11.3.0

Strona główna Windows Edukacja i nauka Matematyka i statystyka
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Wolfram Mathematica Player to darmowa platforma uruchomieniowa dla aplikacji i interaktywnych prezentacji stworzonych w różnych wersjach programu Wolfram Mathematica. Mathematica Player jest dostępny dla systemów Windows, Linux oraz Mac OS X.

Mathematica Player pozwala otworzyć każdy dokument (notebook) stworzony z użyciem programów z rodziny Mathematica. W dokumentach zachowane są czcionki, grafiki, elementy interaktywne i animacje. Obliczenia wykonywane są w czasie rzeczywistym, więc nie ma potrzeby dołączania zestawów danych do dokumentów. Format wyświetlania slajdów może być dostosowany do indywidualnych potrzeb. Z poziomu tego programu nie jest możliwa żadna edycja uruchamianych publikacji.

Uwaga!

Przed pobraniem platformy należy wypełnić formularz na stronie Wolfram Research i zaakceptować warunki umowy licencyjnej. Użytkownicy programu Mathematica Player mogą korzystać z ciekawych, darmowych materiałów interaktywnych umieszczonych w repozytorium Wolfram Research.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
macaleks   14 #1 08.09.2015 15:33

Moja przygoda z matematyką zaczęła się w 1952 r.Miałem wówczas 18 lat.Obecnie czuję się młodo tyle,że cyferki zamieniły się miejscami.Ósemka zajęła miejsce jedynki i vice versa. Wydział Elektryczny.Prądy silne.Wyższa Szkoła Inżynierska w Szczecinie.Rok akademicki dla "pierwszaków" zaczynał się we wrześniu.Ponad trzysta kilometrów od domu.Zbieranina powojenna.Większość z małych zapyziałych miasteczek.Matematykę wyższą wykładał Prof.Laure.Niestety nie wygooglałem Imienia nie pomnę.Za to dostał ksywę.Zawsze w lewej ręce gąbka w prawej kreda i przy tablicy zamaszyście wycierał szybko lewa co napisał prawą.Notowanie było uciążliwe.Zaglądaliśmy do kajetów kumpli .Wiem,ze szybko tłumaczył coś z trygonometrii.Pi er górne i z rozpędu "a tu mamy pi er dolne" Nie rozumiał z czego rechoczemy.Ale ksywa przylgnęła bezbłędnie.Fanatyk matmy.Powielacze, skrypty wszystko na agrafkach ale chęci były.Gdyby wówczas były takie programy.Życie byłoby sielanką.To dobrze,ze na maturze matma jest znowu obowiązkowa.Gdyby jeszcze wywalić zbędna ideologie zaśmiecajacą umysły ludzi młodych,to i salki można by było zapełnić nie tylko uchodźcami.

Autor edytował komentarz.