r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Wolne i otwarte oprogramowanie - wczoraj, dziś i jutro

Strona główna Aktualności

O autorze

Wielkie korporacje zarabiają miliony na sprzedaży oprogramowania i wydają miliony na jego stworzenie. Skąd się więc wzięło Wolne Oprogramowanie, które jest przecież "darmowe"? Jak długo pozostanie darmowe, skoro inne korporacje kupują kolejne Wolne projekty? Czy dołączą do społeczności Wolnego Oprogramowania, czy zabiją wolność i podetną skrzydła społeczności?

Odpowiedzi na te i inne ciekawe pytania będzie można poznać 24 stycznia w Poznaniu podczas konferencji pod hasłem: "WiOO - wczoraj, dziś i jutro", którą organizują Fundacja Wolnego i Otwartego Oprogramowania we współpracy z Wydziałem Matematyki i Informatyki Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu. Prelegentami będą przedstawiciele międzynarodowych koncernów i polskich firm (IBM, Amazis), dystrybucji Linuksa (Ubuntu), projektów społecznościowych (The Camels, PLUG) oraz uczelni wyższych (UAM i Politechnika Warszawska). Szczegółową agendę będzie można znaleźć jeszcze dzisiaj, późnym popołudniem na stronie FWiOO.

Konferencja rozpocznie się w najbliższą sobotę (24 stycznia) o godzinie 10:00 w Auli A Collegium Mathematicum na terenie kampusu uniwersyteckiego przy ul. Umultowskiej 87 w Poznaniu. Wstęp na konferencję jest wolny, rejestracja nie jest wymagana.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.