reklama

Wondershare Disk Manager Free 1.0.0

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Wondershare Disk Manager Free to menedżer partycji dla systemu Windows, umożliwiający wygodne zarządzanie zainstalowanymi w komputerze dyskami twardymi oraz utworzonymi w ich obrębie partycjami.

Program umożliwia dowolne partycjonowanie dysku twardego, zmianę rozmiarów już istniejących partycji, tworzenie kopii zapasowych całej zawartości wybranej partycji lub dysku, usuwanie partycji i ich formatowanie, a także odzyskiwanie utraconych na wskutek awarii sprzętu/oprogramowania lub działalności szkodliwego oprogramowania partycji. Inne funkcje Wondershare Disk Manager Free to definiowanie aktywnych woluminów, wyświetlanie ich struktury i zmiana nazwy. Z poziomu narzędzia ukryjemy również wybrane partycje w celu zabezpieczenia przechowywanych na nich danych przed niepowołanym dostępem oraz przekonwertujemy system plików z FAT16/FAT32 do NTFS i odwrotnie.

Narzędzie wyposażone zostało w dwa tryby pracy, przeznaczone odpowiednio dla doświadczonych i początkujących użytkowników. W przypadku tych drugich oferowane są proste w obsłudze kreatory towarzyszące nam na każdym etapie wykonywanej operacji.

Uwaga!

  1. Aby korzystać z nieograniczonej funkcjonalnie darmowej wersji programu należy zarejestrować się na stronie producenta. Każdego dnia twórcy rozdają 300 bezpłatnych licencji na program.
© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
jarko2227   2 #2 01.12.2014 20:41

Nie da się zarejestrować, pusta stronka, program bez tego bezużyteczny.

  #1 02.09.2013 21:25

Dobry, szybki i sprawny program, robi szybko to co trzeba robić z partycjami i dyskami HD a także USB.
Bezproblemowa rejestracja (kod przychodzi mailem, limit 300 kodów to chyba pic na wodę, chodzi tylko o dodanie maila do biuletynu). Po uzyskaniu kodu program można aktywować offline na komputerze bez sieci.
Program robi też partycje nawet na pendrajwach, choć te nie są widoczne w Windowsie (pewnie widać w linuxie)
Można zrobić wersję przenośną programem Uniextractor (jest w bazie DP).

Mam uwagi dot. licencji. Jest to raczej bezpłatna do użytku prywatnego, cyt. z licencji "..for your personal and non-commercial use, unless you have purchased a commercial license from Wondershare".
Do celów komercyjnych trzeba zakupić wersję pełną obejmujące też inne funkcje, tzn. PowerSuite Golden 2012 lub WinSuite 2012.

reklama