Wondershare Disk Manager Free Wondershare Disk Manager Free 1.0.0

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobie​rz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Wondershare Disk Manager Free to menedżer partycji dla systemu Windows, umożliwiający wygodne zarządzanie zainstalowanymi w komputerze dyskami twardymi oraz utworzonymi w ich obrębie partycjami.

Program umożliwia dowolne partycjonowanie dysku twardego, zmianę rozmiarów już istniejących partycji, tworzenie kopii zapasowych całej zawartości wybranej partycji lub dysku, usuwanie partycji i ich formatowanie, a także odzyskiwanie utraconych na wskutek awarii sprzętu/oprogramowania lub działalności szkodliwego oprogramowania partycji. Inne funkcje Wondershare Disk Manager Free to definiowanie aktywnych woluminów, wyświetlanie ich struktury i zmiana nazwy. Z poziomu narzędzia ukryjemy również wybrane partycje w celu zabezpieczenia przechowywanych na nich danych przed niepowołanym dostępem oraz przekonwertujemy system plików z FAT16/FAT32 do NTFS i odwrotnie.

Narzędzie wyposażone zostało w dwa tryby pracy, przeznaczone odpowiednio dla doświadczonych i początkujących użytkowników. W przypadku tych drugich oferowane są proste w obsłudze kreatory towarzyszące nam na każdym etapie wykonywanej operacji.

Uwaga!

  1. Aby korzystać z nieograniczonej funkcjonalnie darmowej wersji programu należy zarejestrować się na stronie producenta. Każdego dnia twórcy rozdają 300 bezpłatnych licencji na program.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!