r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Wondershare Flash Gallery Factory Deluxe 5.2.1

Strona główna Windows Multimedia Tworzenie i edycja animacji
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Wondershare Flash Gallery Factory Deluxe to proste w obsłudze narzędzie, za pomocą którego możemy szybko zorganizować efektowny pokaz zdjęć (i nie tylko - program obsługuje kilka typów multimediów), zapisywany w formacie Flash. Program w wersji Deluxe posiada wbudowanych kilkadziesiąt szablonów i efektów specjalnych.

Galeria programu

Poza zdjęciami, w tworzonym pokazie lub galerii możemy umieścić również inne elementy takie jak filmy, muzykę, hiperłącza czy też tekst. W połączeniu z dostępnymi efektami specjalnymi stwarza to spore możliwości wykonania pokazu unikalnego, efektownego i robiącego profesjonalne wrażenie. Dużym plusem aplikacji jest potężna liczba wbudowanych szablonów, które mogą ułatwić start z nowym projektem, bez względu na jego tematykę.

r   e   k   l   a   m   a

Z pomocą Wondershare Flash Gallery Factory Deluxe przygotujemy nie tylko pokaz zdjęć, ale też prezentację, wykonamy baner na stronę internetową, galerię 3D oraz animowany album, a nawet wygaszacz ekranu na pulpit naszego komputera. Efekty naszej pracy możemy zapisać jako pliki SWF, dokumenty HTML i XML oraz plik wykonywalny EXE i SCR.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 15 dni. Innym ograniczeniem jest znak wodny pozostawiany na plikach wynikowych.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.