World of Warcraft: Warlords of Draenor jesienią, awans postaci na 90 poziom możliwy już teraz

Strona główna Aktualności

O autorze

Blizzard ustalił orientacyjną datę premiery dodatku Warriors of Draenor dla World of Warcraft. Jesienią wraz z przyjaciółmi postaramy się stawić czoła Garroshowi Hellscreamowi, który cofnął się do przeszłości i połączył siły z ojcem Grommashem. Trudno jednak nie odnieść wrażenia, że zamiast namawiać do poznania fabuły rozszerzenia, twórcy skupiają się na podkreśleniu opcji awansowania bohatera na 90 poziom. Jeśli ktoś zdecyduje się je nabyć już teraz, od razu będzie mógł to zrobić.

Wystarczy złożyć zamówienie na zwykłą cyfrową edycję Warlords za niecałe 45 euro lub Deluxe za blisko 60 euro. Przypomnę, że wersja specjalna dodaje nowego zwierzaka, portrety do StarCrafta II oraz sztandar do Diablo III. Poza World of Warcraft oczywiście, rozszerzenie do działania potrzebuje również wypuszczonego w 2012 roku Mists of Pandaria. Niedawno potwierdzono opcję uzyskania postaci na 90 poziomie także bez potrzeby zakupu Draenor, błyskawiczny awans to jednak 50 euro za każdego bohatera.

Z ciekawszych rzeczy wprowadzanych przez dodatek to, poza ulepszoną oprawą graficzną rzecz jasna i zupełnie nowymi terenami do zbadania, doglądanie własnej warowni, którą rozbudowujemy, a także wypełniamy przydatnymi postaciami niezależnymi. Herosi mogą dobić też tutaj do 100 poziomu. Historia pozwoli nam zaś zetknąć się z legendami Warcrafta z czasów świetności strategii w ramach marki.

© dobreprogramy