Worms Ultimate Mayhem

Strona główna Windows Gry Strategiczne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Worms Ultimate Mayhem to kolejna odsłona klasycznego cyklu strategii turowych autorstwa Team 17 Software. Zadaniem gracza będzie sterować poczynaniami robaków tak, aby za pomocą różnego rodzaju broni, wyeliminowały wrogą drużynę co do ostatniego przeciwnika. Tylko dobrze przemyślane decyzje będą w stanie doprowadzić gracza do upragnionego zwycięstwa.

Rozgrywka

Wcielając się w jedną z drużyn robaków na trójwymiarowej mapie, gracz będzie musiał wydawać takie rozkazy, aby przeciwna drużyna została całkowicie wybita. Na graczy decydujących się na zabawę w pojedynkę czeka 25-poziomowy tryb kampanii, w której trzeba będzie wykonywać różne zadania, przykładowo: demolować otoczenie lub konkretny obiekt, bądź walczyć zpotężnym bossem.

Arsenał broni jak zwykle jest niemały: wyrzutnie rakiet, młotki, granaty i wiele więcej – większość śmiercionośnych narzędzi znana jest już z poprzednich części. Dodano kilka zupełnie nowych takich jak: Bovine Blitz czy Sentry Gun. Istnieje też możliwość zmodyfikowania każdej z dostępnych broni i tworzenia własnej z gotowych elementów.

Poza nowym uzbrojeniem i jego edycją, na graczy czeka panel dostosowywania wyglądu członków swojej drużyny. Każdy robak może mieć swoje unikalne cechy wyglądu począwszy od włosów i "twarzy", poprzez ręce, aż do gadżetów, takich jak opaska z króliczymi uszami czy okulary przeciwsłoneczne. Wybrać można także okrzyk, jakiego dana postać używa w czasie gry.

W Wormsach nie mogło oczywiście zabraknąć trybu multiplayer. Pozwala on na zabawę przy jednym urządzeniu – maksymalnie czterem osobom na split-screenie lub w większym gronie “na zmianę”.

Minimalne wymagania systemowe:

  • Procesor: Pentium 4 (3,0 GHz) lub Dual Core (2,0 GHz) / AMD X2
  • Pamięć RAM: 2 GB
  • Grafika: Nvidia GeForce 8400 (512 MB) / ATI Radeon HD 4650
  • DirectX: 9.0c
  • Dysk: 1,8 GB

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!