r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Współpraca Novella i British Telecommunications

Strona główna Aktualności

O autorze

Novell zawarł z gigantem świata telekomunikacji, firmą British Telecommunications porozumienie, które dotyczy zarządzania profilami i cyfrową tożsamością milionów klientów uruchamianej przez BT sieci nowej generacji o nazwie 21CN (Next Generation 21st Century Network).

W ramach porozumienia dwa strategiczne produkty Novella, wieloplatformowe usługi katalogowe Novell eDirectory oraz zaawansowane rozwiązanie do zarządzania tożsamością Novell Identity Manager, zapewnią obsługę oraz ochronę bazy profili i tożsamości w sieci 21CN. Technologie Novella umożliwią BT zaoferowanie klientom w sposób spersonalizowany zintegrowanego zarządzania transmisją głosu, danych i usług szerokopasmowych, świadczonych na rzecz komunikacji mobilnej, transmisji wideo na żądanie i usług teleinformatycznych takich jak bezprzewodowy dostęp do sieci Wi-Fi czy obsługa wirtualnych sieci prywatnych VPN.

"Program 21CN jest pierwszym etapem wprowadzania nowatorskich rozwiązań firmy BT na całym świecie. Pozwoli on udostępnić usługi telekomunikacyjne nowej generacji klientom w Wielkiej Brytanii wielu innych krajach" - stwierdził Tom Francese, wiceprezes globalnego działu sprzedaży oraz prezes firmy Novell na region Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.