reklama

Wunderlist 3.19.7

Strona główna Windows Dom Organizery osobiste
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Wunderlist to doskonała platforma do tworzenia i zarządzania listami zadań, która charakteryzuje się prostą i intuicyjną obsługą. Dostępna jest ona dla systemów Windows i Mac OS, a także urządzeń mobilnych iPhone, iPad, Kindle Fire, Chromebook i wielu innych, pracujących pod kontrolą Androida. Zarządzać nią można również z poziomu przeglądarki internetowej.

Aplikacja stworzona została z dużą dbałością o aspekty wizualne i wygodę użytkowania. Główne okno Wunderlist zawiera skrzynkę odbiorczą oraz pełen wykaz wszystkich list utworzonych przez użytkownika wraz z przyporządkowanymi do nich zadaniami. Każde z utworzonych zadań poza informacją tekstową zawierać może także datę planowanego ukończenia, przypomnienie oraz opcję cyklicznego powtarzania. Wunderlist pozwala synchronizować treści w obrębie tego samego konta na różnych urządzeniach i komputerach, a także zapraszać do współpracy naszych znajomych. Nie zabrakło także obsługi skrótów klawiszowych oraz wbudowanej wyszukiwarki.

Z poziomu opcji konfiguracyjnych Wunderlist możemy łatwo zmieniać tło, a także definiować zachowanie aplikacji w różnych sytuacjach. Możliwe jest m.in. włączanie/wyłącznie dźwięku podczas powiadomień, deklarowanie czy nowe zadania pojawiać się mają na dole czy u góry listy, wybieranie elementów panelu bocznego, a także aktywowanie powiadomień na pulpicie lub poprzez wiadomości e-mail.

Uwaga!

  • Do działania aplikacji wymagana jest rejestracja bezpłatnego konta. Użytkownik może także wykorzystać do logowania swoje konto Facebook lub Google+.
  • Dostępna jest również wersja programu w postaci aplikacji uniwersalnej dla Windows 10. Można ją pobrać z menu dostępnego pod przyciskiem "Wszystkie wersje/Linki bezpośrednie".
© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!
reklama

Komentarze

0 nowych
  #11 30.10.2016 08:11

@Jaber2 (niezalogowany): To jaką proponujesz?

  #10 20.06.2016 18:16

Aplikacja zdecydowanie przereklamowana. Błędy, baraaaaadzo długi czas reakcji twórców oraz brak funkcjonalności o które apeluje od lat w setkach próśb społeczność np. widok miesięczny wzorowany na widoku tygodnia, automatyczne sortowanie nowych zadań po wcześniej ustalonym kryterium, brak pola godzina powodują, że ja pomimo używania tej aplikacji rozstałem się z nią.

Shaki81 MODERATOR BLOGA  39 #9 29.02.2016 15:20

O dziwo (nigdy nie potrzebowałem takich programów) ten jest jest jakiś inny i na dłużej przykuł moja uwagę

  #8 09.11.2015 15:48

Kasuje te wszystkie badziewne aplikacje które instaluja sie w raz z systemem, sama nazwa wunderlist, prawie jak wunderwaffe:D

  #7 26.10.2015 20:50

Czy aby korzystać z tego programu muszę być podłączony do internetu i czy wszystkie notatki wędrują do chmury, jeśli tak to nie chcę kolejnego podglądacza

monstee   5 #6 21.10.2015 13:21

@Krzysztof J. S.: Chlip jestem "samicą" hahaha a co do recenzji to zapraszam na maila monstee@wp.pl o dogadanie się^^ Byłabym chętna zwłaszcza, ze od mego komentarza sporo się zmieniło i wyszło aktualek.

Ostatni Mohikanin   29 #5 18.10.2015 19:52

@Krzysztof J. S.: Proponujesz stawkę godzinową, czy płatne "od całości" po robocie?

Krzysztof J. S.   7 #4 18.10.2015 15:05

@monstee: Skoro tak, "monstee", to zachęcam do wspólnej pracy nad recenzją tegoż programu. Co Pan na to? :-)

21.10.2015. Za zjedzenie literki "i" najmocniej Panią przepraszam, a za podany adres e-mail serdecznie dziękuję. Na pewno jeszcze dzisiaj z niego skorzystam. :-)

26.10.2015. Obiecałem lecz słowa nie dotrzymałem (proszę o wybaczenie), ale w moim życiu zachodzą bardzo znaczące zmiany, więc cały czas poświęcam innym sprawom, a ponadto dostałem "bana" w dobrych programach (takie one dobre jak zakalec albo wirus) i mogę jedynie edytować swoje poprzednie wypowiedzi, co niniejszym czynię, lecz nowych postów pisać już nie, z czego się nawet cieszę, bo w ten sposób poświęcam czas ważniejszym zagadnieniom. Muszę z Panią nawiązać kontakt i to z pewnością uczynię, Droga Monstee. :-))))

Autor edytował komentarz.
Krzysztof J. S.   7 #3 18.10.2015 15:03

@Ostatni Mohikanin: Skoro tak, Ostatni Mohikaninie, to zachęcam do wspólnej pracy nad recenzją tegoż programu. Co Pan na to? :-)

Ostatni Mohikanin   29 #2 24.12.2014 23:02

Wszelkie organizery, przypominacze i programy typu "To Do List" to kumple codzienni, dlatego muszą nie tylko idealnie działać, ale i też przyzwoicie wyglądać. Wunderlist spełnia oba te warunki; naprawdę godny polecenia, zwłaszcza w wersji mobilnej.

monstee   5 #1 21.11.2014 14:36

Długo szukałam programu, który by mnie zadowolił i był prosty no i przyznam, że Wunderlist przypadł mi do gustu. Dodatkowym plusem jest to, że nie straszy wyglądem i milionami niepotrzebnych okienek. Jedyną rzeczą, która trochę dodawała mi zgrzytu to jego czasami toporne działanie w wersji deskopowej (niezależnie od świeżości systemu) ale poza tym uważam, że to bardzo dobry program zwłaszcza dla roztrzepanych osób, które nie lubią bawić się w dokładne ustawianie zdarzeń.

reklama