r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Wunderlist 3.19.7

Strona główna Windows Dom Organizery osobiste

Wunderlist to doskonała platforma do tworzenia i zarządzania listami zadań, która charakteryzuje się prostą i intuicyjną obsługą. Dostępna jest ona dla systemów Windows i Mac OS, a także urządzeń mobilnych iPhone, iPad, Kindle Fire, Chromebook i wielu innych, pracujących pod kontrolą Androida. Zarządzać nią można również z poziomu przeglądarki internetowej.

Aplikacja stworzona została z dużą dbałością o aspekty wizualne i wygodę użytkowania. Główne okno Wunderlist zawiera skrzynkę odbiorczą oraz pełen wykaz wszystkich list utworzonych przez użytkownika wraz z przyporządkowanymi do nich zadaniami. Każde z utworzonych zadań poza informacją tekstową zawierać może także datę planowanego ukończenia, przypomnienie oraz opcję cyklicznego powtarzania. Wunderlist pozwala synchronizować treści w obrębie tego samego konta na różnych urządzeniach i komputerach, a także zapraszać do współpracy naszych znajomych. Nie zabrakło także obsługi skrótów klawiszowych oraz wbudowanej wyszukiwarki.

Z poziomu opcji konfiguracyjnych Wunderlist możemy łatwo zmieniać tło, a także definiować zachowanie aplikacji w różnych sytuacjach. Możliwe jest m.in. włączanie/wyłącznie dźwięku podczas powiadomień, deklarowanie czy nowe zadania pojawiać się mają na dole czy u góry listy, wybieranie elementów panelu bocznego, a także aktywowanie powiadomień na pulpicie lub poprzez wiadomości e-mail.

Uwaga!

  • Do działania aplikacji wymagana jest rejestracja bezpłatnego konta. Użytkownik może także wykorzystać do logowania swoje konto Facebook lub Google+.
  • Dostępna jest również wersja programu w postaci aplikacji uniwersalnej dla Windows 10. Można ją pobrać z menu dostępnego pod przyciskiem "Wszystkie wersje/Linki bezpośrednie".
© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Premiera Microsoft To-Do: zarządzanie zadaniami na miarę Wunderlist?

73
20.04.2017  •  Oskar Ziomek

Wydawać by się mogło, że na rynku narzędzi do zarządzania zadaniami, wszystko zostało już powiedziane i ugruntowanym pozycjom najpopularniejszych aplikacji nic nie może zagrozić. Inne plany ma jednak Microsoft, który postanowił wprowadzić na rynek własny program tego rodzaju: Microsoft To-Do to prosty organizer zadań, stworzony przez... zespół odpowiedzialny za Wunderlist. Czy taka współpraca przyniesie oczekiwane efekty? Na pierwszy rzut oka, wszystko wskazuje na to, że aplikacja będzie godnym konkurentem tych istniejących na rynku od dłuższego czasu. Microsoft To-Do to oprogramowanie…

W sklepie Microsoftu debiutuje uniwersalna wersja Wunderlist dla Windows 10

20
20.08.2015  •  Łukasz Tkacz

W sklepie Windows 10 pojawiła się właśnie nowa aplikacja uniwersalna. Jest nią Wunderlist: cała platforma do zarządzania zadaniami. W tym roku projekt został przejęty przez firmę Microsoft, choć na szczęście nie wpłynęło to na jego rozwój w żaden niepożądany sposób. Teraz zadania możemy porządkować także na najnowszym systemie i bez instalacji rozszerzeń w przeglądarce internetowej. Aplikacja jest oznaczona jako wersja poglądowa, niemniej już teraz cieszy oczy zarówno czytelnym interfejsem, jak i dużymi możliwościami. Zalogować się do niej możemy przez Facebooka, Google, konto Microsoft…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

0 nowych
  #11 30.10.2016 08:11

@Jaber2 (niezalogowany): To jaką proponujesz?

  #10 20.06.2016 18:16

Aplikacja zdecydowanie przereklamowana. Błędy, baraaaaadzo długi czas reakcji twórców oraz brak funkcjonalności o które apeluje od lat w setkach próśb społeczność np. widok miesięczny wzorowany na widoku tygodnia, automatyczne sortowanie nowych zadań po wcześniej ustalonym kryterium, brak pola godzina powodują, że ja pomimo używania tej aplikacji rozstałem się z nią.

Shaki81 MODERATOR BLOGA  39 #9 29.02.2016 15:20

O dziwo (nigdy nie potrzebowałem takich programów) ten jest jest jakiś inny i na dłużej przykuł moja uwagę

  #8 09.11.2015 15:48

Kasuje te wszystkie badziewne aplikacje które instaluja sie w raz z systemem, sama nazwa wunderlist, prawie jak wunderwaffe:D

stan55   10 #7 26.10.2015 20:50

Czy aby korzystać z tego programu muszę być podłączony do internetu i czy wszystkie notatki wędrują do chmury, jeśli tak to nie chcę kolejnego podglądacza

monstee   5 #6 21.10.2015 13:21

@Krzysztof J. S.: Chlip jestem "samicą" hahaha a co do recenzji to zapraszam na maila monstee@wp.pl o dogadanie się^^ Byłabym chętna zwłaszcza, ze od mego komentarza sporo się zmieniło i wyszło aktualek.

Ostatni Mohikanin   29 #5 18.10.2015 19:52

@Krzysztof J. S.: Proponujesz stawkę godzinową, czy płatne "od całości" po robocie?

Krzysztof J. S.   7 #4 18.10.2015 15:05

@monstee: Skoro tak, "monstee", to zachęcam do wspólnej pracy nad recenzją tegoż programu. Co Pan na to? :-)

21.10.2015. Za zjedzenie literki "i" najmocniej Panią przepraszam, a za podany adres e-mail serdecznie dziękuję. Na pewno jeszcze dzisiaj z niego skorzystam. :-)

26.10.2015. Obiecałem lecz słowa nie dotrzymałem (proszę o wybaczenie), ale w moim życiu zachodzą bardzo znaczące zmiany, więc cały czas poświęcam innym sprawom, a ponadto dostałem "bana" w dobrych programach (takie one dobre jak zakalec albo wirus) i mogę jedynie edytować swoje poprzednie wypowiedzi, co niniejszym czynię, lecz nowych postów pisać już nie, z czego się nawet cieszę, bo w ten sposób poświęcam czas ważniejszym zagadnieniom. Muszę z Panią nawiązać kontakt i to z pewnością uczynię, Droga Monstee. :-))))

Autor edytował komentarz.
Krzysztof J. S.   7 #3 18.10.2015 15:03

@Ostatni Mohikanin: Skoro tak, Ostatni Mohikaninie, to zachęcam do wspólnej pracy nad recenzją tegoż programu. Co Pan na to? :-)

Ostatni Mohikanin   29 #2 24.12.2014 23:02

Wszelkie organizery, przypominacze i programy typu "To Do List" to kumple codzienni, dlatego muszą nie tylko idealnie działać, ale i też przyzwoicie wyglądać. Wunderlist spełnia oba te warunki; naprawdę godny polecenia, zwłaszcza w wersji mobilnej.

monstee   5 #1 21.11.2014 14:36

Długo szukałam programu, który by mnie zadowolił i był prosty no i przyznam, że Wunderlist przypadł mi do gustu. Dodatkowym plusem jest to, że nie straszy wyglądem i milionami niepotrzebnych okienek. Jedyną rzeczą, która trochę dodawała mi zgrzytu to jego czasami toporne działanie w wersji deskopowej (niezależnie od świeżości systemu) ale poza tym uważam, że to bardzo dobry program zwłaszcza dla roztrzepanych osób, które nie lubią bawić się w dokładne ustawianie zdarzeń.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.