reklama

Wydano nową aktualizację dla Xboksa 360, Microsoft Points przechodzą do historii

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Microsoft już dawno zapowiadał, że w najnowszą aktualizacją systemową dla Xboksa 360 pożegnamy wymyślone przez firmę Microsoft Points, które to zostaną przeliczone na walutę kraju odpowiednią dla naszego konta i tym samym odejdą w niebyt.Ten dzień właśnie nadszedł. Każdego, kto ma konsolę podłączoną do Internetu, powinien po jej uruchomieniu przywitać komunikat, że dostępna jest tak wyczekiwana aktualizacja.

Przewalutowanie nie następuje automatycznie. Zostaje przeprowadzone przy pierwszej próbie zakupu czegoś z rynku Xbox Live. Coś, co kosztowało wcześniej 400 MSP teraz na polskim koncie nabędziemy za 17,99 złotego, 800 MSP to równowartość 34,99 złotego, 1200 MSP 54,99 złotego, a 1600 MSP — 69,99. Szczegóły zmiany opisane są w przetłumaczonym również na nasz język FAQ. Wciąż można użyć niezrealizowanych zdrapek na Microsoft Points, które będą na bieżąco już przeliczane, przy czym tak uzyskane środki musimy wykorzystać przez rok od wklepania kodu w menu.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama