r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Wydano openSUSE 11.3 Milestone 4

Strona główna Aktualności

O autorze

Udostępniona została czwarta wersja testowa linuksowej dystrybucji openSUSE 11.3.

Pakiet biurowy OpenOffice.Org został w niej zaktualizowany do wersji 3.2.1 Beta1. Zaktualizowano narzędzie NetworkManager do wersji 0.8, dodając ulepszenia w obsłudze Bluetooth i GSM. W nowej wersji (1.4.2) występuje także CUPS, w stosunku do wersji 1.3.11 wprowadzono w nim ponad 67 zmian i nowych funkcji. Pojawił się conntrack, narzędzie przydatne do logowania ruchu sieciowego. Zaktualizowano Mono do wersji 2.6.3 a MonoDevelop do wersji 2.2.2. Dostępny jest także Python 2.6.5 RC 2 oraz samba 3.5.1. Rozpoczęto integrację graficznego interfejsu Moblin UI. Na płytkach LiveCD dodano narzędzia do zarządzania systemami-gośćmi wirtualizowanymi za pomocą VirtualBox. Ponadto zaktualizowano środowisko graficzne GNOME do wersji 2.29.92 (kandydująca 2.30) a KDE do wersji 4.4.1.

Najnowszą testową wersję OpenSUSE można pobrać z mirrorów lub sieci BitTorrent. Przypominamy, że nie jest to wersja finalna i może działać niestabilnie.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.