r   e   k   l   a   m   a
reklama

XOutOf10 1.2

Strona główna Android Personalizacja Inne programy do personalizacji
Pobierz program
lub zeskanuj:

XOutOf10 to bardzo prosta aplikacja, której zadanie sprowadza się wyłącznie do dodania wirtualnego paska z czujnikami i przednią kamerką. Ma ona zapewnić namiastkę doświadczeń, które mają poczuć użytkownicy nowego iPhone’a X.

Na dodanym na górze pasku dostrzeżmy m.in. wirtualną przednią kamerkę. Pasek dzieli górną część ekranu na dwie części, podobnie jak ma to miejsce w iPhonie X. Pasek aplikacji XOutOf10 zasłania jednak wybrane elementy interfejsu, negatywnie wpływając na wygodę korzystania ze smartfonu.

W celu włączenia wirtualnego paska należy w aplikacji tylko wyrazić zgodę. Pasek zostanie natychmiastowo dodany do ekranu. Będzie on wyświetlany cały czas, także na ekranie blokady. Usunięcie paska jest równie proste jak jego dodanie, wystarczy jedno kliknięcie w aplikacji. Aplikacja zawiera reklamy.

© dobreprogramy
reklama

Publikacje powiązane

Poczuj magię iPhone’a X na Androidzie: zasłoń paskiem część ekranu

49
19.09.2017  •  Mateusz Budzeń

W tekście o aplikacji VolumeSync, służącej do synchronizacji ustawień dźwięku, stwierdziliśmy, że smartfony z Androidem przyzwyczaiły nas do rozwiązywania problemów poprzez szukanie aplikacji w sklepie. Czy w Google Play można nawet znaleźć pomoc dla osób wyczekujących iPhone’a X? Oczywiście, że tak. iPhone X został już zaprezentowany, ale dopiero w listopadzie pojawi się na sklepowych półkach. Wprowadzi on sporo nowości, w tym także największe zmiany w historii Apple w obsłudze smartfonów. Ze względu na wyświetlacz zajmujący niemal cały przód, zniknął przycisk home, a bezramkowe wzornictwo…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieTest najlepszych telewizorów na Mundial