Xcerpt for Twitter Xcerpt for Twitter 1.4.5

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Popularne serwisy społecznościowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Xcerpt for Twitter to aplikacja dla miłośników serwisu społecznościowego Twitter. Pozwala przetwarzać cytaty ze stron internetowych w ładne dla oka, bardzo estetyczne grafiki, które można opublikować w twitterowych postach. W ten sposób można ominąć limit 140 znaków na wpis narzucony przez Twittera.

Aplikacja działa w następujący sposób: po zainstalowaniu wyświetla zrzuty ekranu, które są w pamięci smartfonu lub tabletu. Pozwala też wykadrować interesujący nas fragment tekstu. Gdy to zrobimy, kolejnym krokiem będzie wybór tła oraz odcienia koloru widocznego w tle (od bardzo jasnego, przez łagodniejsze tony, aż do ciemnego). Następnie, w drugiej kolumnie, wklejamy adres internetowy, z którego pochodzi edytowany cytat. I gotowe - w kolejnym kroku możemy zalogować się do Twittera, aby udostępnić grafikę prosto z aplikacji, zapisać plik w pamięci urządzenia lub udostępnić ją dalej, za pomocą androidowego mechanizmu dzielenia się treściami.

Aplikacja Xcerpt for Twitter jest dostępna za darmo, świetnie prezentuje się pod względem graficznym i bazuje na bardzo ciekawym pomyśle. Minusem programu jest jednak to, że kiepsko radzi sobie z polskimi znakami na niektórych zrzutach ekranu. Ten błąd pojawia się losowo i niektóre edytowane pliki zawierają znaki z języka polskiego, inne zaś wyświetlają je z błędami.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!