reklama

Xiaomi Mi Max oficjalnie w Polsce, czas na chińskiego olbrzyma

Strona główna Aktualności

O autorze

Na dziobie okrętu. Stawia znaczące nad znaczonym, lubi czapki z daszkiem, teorię gier, tłumaczenia maszynowe i karabiny maszynowe.

Minął ponad miesiąc, odkąd możemy się w Polsce cieszyć, jako pierwsi w UE, oficjalną dystrybucją smartfonów Xiaomi. W pierwszej kolejności nad Wisłę trafił Xiaomi Mi5, Xiaomi Redmi Note 3 oraz Redmi 3. Portfolio właśnie powiększyło się o nowego członka. I to całkiem sporego.

W Polsce dostępny jest już bowiem Xiaomi Mi Max: phablet z ekranem o przekątnej aż 6,44 cala i rozdzielczości 1080p. Jest to zatem drugi, po flagowym Mi5, smartfon z serii Mi. Został on wyceniony na 1499 złotych i trafił już do przedsprzedaży, wysyłka rozpocznie się 10 listopada.

Zastosowany w Mi Max procesor to znany z Redmi Note 3 Snapdragon 650 z grafiką Adreno 510. Dostępny w Polsce wariant zostanie wyposażony w 3 GB RAM-u i 32 GB pamięci wewnętrznej. Nie zabrakło oczywiście czytnika linii papilarnych oraz tacki, na której umieścić można dwie karty SIM lub kartę SIM oraz kartę microSD. Wielkość wyświetlacza znajduje odzwierciedlenie w pojemności baterii, która wynosi 4850 mAh. Pełna specyfikacja znajduje się na stronach X-KOM-u.

Podobnie, jak było to w przypadku modeli dostępnych wcześniej, urządzenie objęte jest 24-miesięczną gwarancją i serwisowane będzie w Polsce. Warto także wspomnieć, że w ostatnim czasie powiększyła się liczba dostępnych kanałów, w ramach których można kupić chińskie urządzenia: oprócz początkowej sprzedaży jedynie w sklepie X-KOM, Xiaomi można także kupić na Allegro.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama