Xiaomi Mint Browser Xiaomi Mint Browser 3.6.0

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Przeglądarki internetowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Mint Browser to przeglądarka od Xiaomi, firmy, która zdobyła serca wielu osób niedrogimi smartfonami. Przeglądarka cechuje się małymi wymaganiami i niewielkim rozmiarem – zaledwie kilkanaście megabajtów.

Mimo iż mamy do czynienia z odchudzonym produktem, to nie brakuje mu przydatnych funkcji. Strony można otwierać w kartach, dostępny jest tryb incognito, możliwość dodawania stron do listy ulubionych, wyszukiwanie głosowe, a także tryb nocny.

Xiaomi Mint Browser charakteryzuje się prostym i minimalistycznym wyglądem. Producent postarał się, aby elementy interfejsu nie przeszkadzały w przeglądaniu stron internetowych. Przeglądarka jest także intuicyjna – nie trzeba przyzwyczajać się do nowych nietypowych rozwiązań, każdy powinien poradzić sobie z obsługą już przy pierwszym uruchomieniu.

Po uruchomieniu wyświetlany jest ekran główny. Na samej górze umieszczona została wyszukiwarka – domyślnie Google, ale można wybrać inną usługę. Większość przestrzeni ekranu głównego została przeznaczona na karty, które zapewniają szybki dostęp do wybranych przez użytkownika stron internetowych. Na dole natomiast znajduje się pasek z przyciskami – wstecz, dalej, strona domowa, otwarte karty i opcje.

Przeglądarka jest świetnym wyborem dla osób korzystających ze słabszych smartfonów. Warto dodać, że dostępna jest w języku polskim.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!