Yahoo Mail 5.31.3

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Klienty e-mail
Pobierz program
lub zeskanuj:

Yahoo Mail to oficjalna aplikacja do obsługi konta pocztowego w ramach darmowych usług oferowanych przez firmę Yahoo. Aplikacja posiada wszystkie najważniejsze funkcje jakich należy szukać w kliencie pocztowym: pozwala na dostęp do poszczególnych kategorii, szybkie zarządzanie wieloma wiadomościami jednocześnie, a także dodawanie wielu kont. Atutem aplikacji jest obsługa motywów.

Po uruchomieniu, użytkownik musi zalogować się do przynajmniej jednego z istniejących konta Yahoo, lub utworzyć nowe. Główne okno aplikacji przedstawia listę wiadomości w skrzynce odbiorczej. Wysuwany panel boczny pozwala na szybką zmianę konta, a w obrębie jego zmianę katalogu na inny, również z dostępem do spamu i kosza. Użytkownik może dodawać własne foldery, może także skorzystać z funkcji folderów inteligentnych, które automatycznie wybierają pocztę od kontaktów, lub zawierającą załączniki w formie plików. Aplikacja pozwala również na szybkie pobranie innych aplikacji od Yahoo, np. klienta Flickr i aplikacji pogodowej. Po wejściu w podgląd wiadomości użytkownik może ją usunąć, przenieść do innego folderu, zgłosić jako spam, oznaczyć gwiazdką, a także przekazać dalej. Formatka pisania nowej wiadomości umożliwia z kolei wybranie pól kopii i kopii ukrytej. Yahoo Mail obsługuje również motywy, dzięki czemu użytkownik może szybko zmienić wygląd aplikacji w taki, który znacznie bardziej mu odpowiada.

Ustawienia dzielą się na ogólne, gdzie można włączyć lub wyłączyć podgląd wiadomości i miniatury zdjęć w nich zawartych, a także ustawienia specyficzne dla każdego z dodanych kont. Tam użytkownik może wybrać dźwięk powiadomienia, kontrolować powiadomienia za pomocą wibracji i ikony na pasku stanu, a także synchronizować kontakty z książką adresową konta. Możliwy jest także wybór podpisu dodawanego do wiadomości wysłanych z urządzenia mobilnego, oraz automatyczne blokowanie wszystkich obrazów w wiadomościach email. Aplikacja jest udostępniana zupełnie za darmo, posiada interfejs w języku polskim.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #3 03.05.2018 20:14

Wszystko fajnie, tylko jak USUNĄĆ folder? Dodać nie problem, ale czasem trzeba usunąć i nie wiem jak ??

macaleks   14 #2 13.09.2015 14:24

Z Yahoo tylko chyba Pogoda i Mail pozostały po polsku.Nie rozumiem czemu odrzucono ofertę.Czyżby kasa odgrywał zasadniczą rolę.Pocztę Yahoo używam od wielkiego dzwonu ze względu na jej ogromne bezpieczeństwo.A pogodę mam na tablecie.
https://weather.yahoo.com/poland/lubusz/wschowa-526460/
Z ofertą instalacji najnowszej wersji Firefoxa /u góry po prawej/.
http://prntscr.com/8fyum7

Autor edytował komentarz.
Frizz   5 #1 26.05.2014 22:10

Bardzo dobry klient jak i sama poczta. Posiada wbudowany skaner plików Norton, automatycznie wyłączony odbiór obrazów, odbieranie maili z innych kont, weryfikację dwuskładnikową, brak reklam w mailach (jak np. robi to WP) i nadążył z interfejsem (upodobnił się nieco do Gmail'a, nawiązanie współpracy z Dropbox'em)... dla mnie cud. :)

Autor edytował komentarz.