r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Yammer

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Inne programy do komunikacji

Yammer to sieć społecznościowa od Microsoftu skierowana do firm. Korzystanie z jej podstawowych funkcji jest darmowe. Swoją grupę może założyć w niej właściwie każdy. Konstrukcją przypomina serwis Facebook, z tą różnicą że nie posiada kanału wspólnego, a jedynie wiele pomniejszych kanałów.

Aby skorzystać z aplikacji Yammer musimy zalogować się na nasze konto. Jeżeli jeszcze go nie posiadamy możemy założyć nowe z poziomu aplikacji. Niestety, w tym celu potrzebny jest mail firmowy, chyba że zostaniemy zaproszeni do już istniejącego Yammera. Na stronie głównej ujrzymy wpisy z grup do których należymy, mamy też możliwość stworzenia własnej. Jedyne co musimy to nadać jej nazwę, określić czy ma byś otwarta czy zamknięta i ewentualnie zaprosić nowych członków.

r   e   k   l   a   m   a

Dodawanie i śledzenie wpisów nie odbiega od tradycyjnych serwisów społecznościowych, możemy dodawać pliki, tagować osoby, lajkować oraz komentować. Nie zabrakło również wiadomości prywatnych i powiadomień. Wszystkie najważniejsze kategorie znajdziemy w rozwijanym u góry po lewej menu..

W ustawieniach możemy zmienić dane naszego profilu, czy też dodać współpracowników. Interfejs programu wpisuje się w idee Androidowego Holo. Zarówno aplikacja jak i jej podstawowe opcje są darmowe.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.