r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Yatse, the Kodi Remote

Strona główna Android Akcesoria Piloty

Yatse to wszechstronny pilot do sterowania nakładką multimedialną Kodi (dawniej XBMC). Dla osób, które korzystają z Kodi na komputerze, Raspberry Pi, konsoli bądź przystawce multimedialnej jest to aplikacja niezbędna. Aplikacji towarzyszą widżety, które prezentują informacje i pozwalają na sterowanie z ekranu domowego Androida.

Yatse pozwala sterować centrum multimedialnym Kodi (dawniej XBMC) za pomocą komend głosowych, a także z wykorzystaniem smartzegarków z Android Wear. Jej interfejs jest bardzo intuicyjny – pozwala automatycznie dodać urządzenia w sieci domowej, przeglądać bibliotekę multimediów i dodatków, wykorzystać klawiaturę smartfonu do wpisywania tekstu i wyświetlić informacje o obecnie odtwarzanym materiale. Jeśli materiał został opatrzony grafiką, jest w stanie także ustawić ją jako tapetę systemu. Odtwarzaniem można sterować także z poziomu ekranu blokowania i w powiadomieniach systemowych.

Yatse jest w stanie obsługiwać kilka instancji Kodi i z każdej z nich pobrać bibliotekę multimediów, synchronizować ją kiedy może się połączyć i umożliwi przeglądanie danych offline. Dane instalacji i konfiguracje może zapisywać w chmurze. Ponadto Yatse pozwala odtwarzać multimedia z biblioteki Kodi na urządzeniach mobilnych, AirPlay i Chromecast.

Ponadto do Yatse można podłączyć wtyczki i inne aplikacje. Dzięki API możliwe jest sterowanie centrum multimedialnym za pośrednictwem Yatse z poziomu innych aplikacji, odpowiednie wtyczki zaś pozwalają na przesyłanie powiadomień z Androida na urządzenie z Kodi, możliwe jest także włączanie centrum multimedialnego przez sieć dzięki Wake on Lan.

Aby korzystać z Yatse należy włączyć w swoim Kodi możliwość kontroli zdalnej.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Yatse, pilot do Kodi (XBMC), przepisany i przygotowany na przyszłość

14
27.05.2015  •  Anna Rymsza

Yatse to wszechstronny pilot do sterowania centrum multimedialnym Kodi (dawniej XBMC) z urządzeń z Androidem. Dla osób, które korzystają z Kodi na komputerze, Raspberry Pi, konsoli bądź przystawce multimedialnej jest aplikacją, którą na pewno warto przetestować. Towarzyszą jej widżety, które prezentują informacje i pozwalają na sterowanie z ekranu domowego Androida. Yatse pozwala sterować centrum multimedialnym Kodi za pomocą ekranu smartfonu bądź tabletu, komend głosowych, a także z wykorzystaniem smartzegarków z Android Wear. Interfejs aplikacji jest dość intuicyjny – pozwala…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.