Yatse, the Kodi Remote Yatse, the Kodi Remote

Strona główna Android Akcesoria Piloty
Pobierz program
lub zeskanuj:

Yatse to wszechstronny pilot do sterowania nakładką multimedialną Kodi (dawniej XBMC). Dla osób, które korzystają z Kodi na komputerze, Raspberry Pi, konsoli bądź przystawce multimedialnej jest to aplikacja niezbędna. Aplikacji towarzyszą widżety, które prezentują informacje i pozwalają na sterowanie z ekranu domowego Androida.

Yatse pozwala sterować centrum multimedialnym Kodi (dawniej XBMC) za pomocą komend głosowych, a także z wykorzystaniem smartzegarków z Android Wear. Jej interfejs jest bardzo intuicyjny – pozwala automatycznie dodać urządzenia w sieci domowej, przeglądać bibliotekę multimediów i dodatków, wykorzystać klawiaturę smartfonu do wpisywania tekstu i wyświetlić informacje o obecnie odtwarzanym materiale. Jeśli materiał został opatrzony grafiką, jest w stanie także ustawić ją jako tapetę systemu. Odtwarzaniem można sterować także z poziomu ekranu blokowania i w powiadomieniach systemowych.

Yatse jest w stanie obsługiwać kilka instancji Kodi i z każdej z nich pobrać bibliotekę multimediów, synchronizować ją kiedy może się połączyć i umożliwi przeglądanie danych offline. Dane instalacji i konfiguracje może zapisywać w chmurze. Ponadto Yatse pozwala odtwarzać multimedia z biblioteki Kodi na urządzeniach mobilnych, AirPlay i Chromecast.

Ponadto do Yatse można podłączyć wtyczki i inne aplikacje. Dzięki API możliwe jest sterowanie centrum multimedialnym za pośrednictwem Yatse z poziomu innych aplikacji, odpowiednie wtyczki zaś pozwalają na przesyłanie powiadomień z Androida na urządzenie z Kodi, możliwe jest także włączanie centrum multimedialnego przez sieć dzięki Wake on Lan.

Aby korzystać z Yatse należy włączyć w swoim Kodi możliwość kontroli zdalnej.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!