r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Yod'm 3D - Beryl dla Windowsa?

Strona główna Aktualności

Od dłuższego czasu zapowiadało się, że prędzej czy później ktoś rozpocznie prace nad stworzeniem aplikacji umożliwiającej wyświetlanie niektórych efektów znanych z systemów Linux. Na dzień dzisiejszy dostępna jest aplikacja o nazwie Yod'm 3D...

Yod'm 3D to darmowa aplikacja umożliwiająca stworzenie trójwymiarowej kostki z wirtualnymi pulpitami w systemie Windows XP i Vista. Rozwiązanie to znane jest z systemu Linux jako plugin cube w menadżerach okien Comiz czy Beryl. Wirtualną kostkę Yod'm 3D można obracać dookoła siebie tworząc lepszą nawigację pomiędzy wirtualnymi pulpitami.

Aby aktywować Yod'm 3D należy uruchomić plik wykonywalny EXE, a następnie wcisnąć klawisze SHIFT+CRTL i za pomocą kursorów, myszki manipulować obrazem. Program w chwili obecnej nie działa tak płynnie jak jego pierwowzór dostępny dla Linuksa, ale miejmy nadzieję, że wraz z dalszym rozwojem aplikacji zjawisko to zostanie wyeliminowane. Program do prawidłowego działania wymaga zainstalowanych w systemie bibliotek DirectX przynajmniej w wersji 9.

Wszystkich zainteresowanych sprawdzeniem możliwości menadżera wirtualnych pulpitów dla systemu Windows odsyłamy do naszego działu PROGRAMY -> Akcesoria -> Rozszerzenia i powłoki pulpitu, z którego można pobrać najnowszą wersją aplikacji Yod'm 3D 1.2.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.