YouTube

Strona główna Android Multimedia Streaming wideo oraz VOD
Pobierz program
lub zeskanuj:

YouTube to oficjalna aplikacja do obsługi najpopularniejszego serwisu wideo online. Firma Google, producent, zdecydowała się oddać w aplikacji jak największą ilość funkcji znanych z wersji dostępnej z poziomu przeglądarki, w efekcie dzięki niej możliwa jest wygodna obsługa serwisu i własnego konta posiadanego w jego ramach.

Oprócz podstawowych funkcji, takich jak wyszukiwane filmów, przeglądanie i subskrybowanych kanałów, oraz przygotowanych kategorii (np. na żywo, muzyka, rozrywka, bajki), udostępnia cały szereg dodatkowych możliwości:oglądanie filmów w rozdzielczości standardowej oraz HD (także w wypadku transmisji komórkowej), komentowanie, ocenianie filmów i dawanie im +1 w ramach serwisu Google+.

Możliwe jest także udostępnianie filmów w ramach systemowego mechanizmu udostępniania oraz dodawanie filmów do własnych playlisty i kopiowanie ich adresów. Aplikacja pozwala na minimalizowanie odtwarzanego materiału, w celu przeglądania innych zasobów serwisu w tym samym czasie. Niestety, odtwarzanie materiałów w tle podobnie do opcji znanej z odtwarzaczy nie jest możliwe.

Nie zabrakło za to możliwości publikowania filmów w serwisie wprost z urządzenia, z uwzględnieniem lokalizacji. YouTube pozwala także na sparowanie urządzenia mobilnego z telewizorem w celu odtwarzania na nim filmów z urządzenia. Możliwe jest także wstępne pobieranie filmów z obserwowanych kanałów, aby były dostępne nawet w wypadku wolnego połączenia. Aplikacja udostępnia jeden widget, który wyświetla ostatnie filmy z subskrybowanych kanałów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #5 14.01.2018 11:41

Styczniowa aktualizacja powoduje, że YT w ogóle nie odpala się na androidzie

  #4 12.01.2018 12:44

Brawo Google.
Monopol w czystej postaci. A błędy i bugi i tak zostają. Nikt nie przekona, na pewno nie zmusi. w końcu lata "39" się zbliżają. "Porządek" musi być

  #3 02.06.2017 15:35

fajny youtube zdębiałem

Krasor   13 #2 16.12.2015 23:21

U mnie nie działa zapis historii wyszukiwania mimo ze w aplikacji mam to włączone.

StarterX4   12 #1 21.10.2013 17:01

Aplikacja wszystko dobrze działa. tylko niech DobreProgramy odświeżą zrzuty ekranu, bo YouTube inaczej już wygląda w najnowszej wersji :D