r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

YouTube

Strona główna Android Multimedia Streaming wideo oraz VOD

YouTube to oficjalna aplikacja do obsługi najpopularniejszego serwisu wideo online. Firma Google, producent, zdecydowała się oddać w aplikacji jak największą ilość funkcji znanych z wersji dostępnej z poziomu przeglądarki, w efekcie dzięki niej możliwa jest wygodna obsługa serwisu i własnego konta posiadanego w jego ramach.

Galeria programu

Oprócz podstawowych funkcji, takich jak wyszukiwane filmów, przeglądanie i subskrybowanych kanałów, oraz przygotowanych kategorii (np. na żywo, muzyka, rozrywka, bajki), udostępnia cały szereg dodatkowych możliwości:oglądanie filmów w rozdzielczości standardowej oraz HD (także w wypadku transmisji komórkowej), komentowanie, ocenianie filmów i dawanie im +1 w ramach serwisu Google+.

Możliwe jest także udostępnianie filmów w ramach systemowego mechanizmu udostępniania oraz dodawanie filmów do własnych playlisty i kopiowanie ich adresów. Aplikacja pozwala na minimalizowanie odtwarzanego materiału, w celu przeglądania innych zasobów serwisu w tym samym czasie. Niestety, odtwarzanie materiałów w tle podobnie do opcji znanej z odtwarzaczy nie jest możliwe.

Nie zabrakło za to możliwości publikowania filmów w serwisie wprost z urządzenia, z uwzględnieniem lokalizacji. YouTube pozwala także na sparowanie urządzenia mobilnego z telewizorem w celu odtwarzania na nim filmów z urządzenia. Możliwe jest także wstępne pobieranie filmów z obserwowanych kanałów, aby były dostępne nawet w wypadku wolnego połączenia. Aplikacja udostępnia jeden widget, który wyświetla ostatnie filmy z subskrybowanych kanałów.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Aplikacja mobilna YouTube'a właśnie stała się kolejnym komunikatorem

33
INTERNET 08.08.2017 | Mariusz Błoński (MariuszBe)

W maju ubiegłego roku niewielkie grupy użytkowników mobilnej aplikacji YouTubea zyskały możliwość bezpośredniego dzielenia się filmami z osobami z listy kontaktów. Później, w styczniu 2017, testy nowego mechanizmu rozpoczęto w Kanadzie, gdyż Kanadyjczycy są światowymi rekordzistami w dzieleniu się plikami wideo. Po naprawieniu zauważonych w czasie testów niedociągnięć, Google zdecydowało się na udostępnienie nowej funkcji wszystkim użytkownikom swojej aplikacji. Od dzisiaj można zatem podesłać znajomemu wideo, skomentować je za pomocą tekstu czy emotikonek, reagować na filmy wysłane przez…

Rośnie nowe piractwo: rippowanie z internetowych usług muzycznych

96
BEZPIECZEŃSTWO 10.07.2017 | Oskar Ziomek (o.zio)

W dobie rosnącej popularności serwisów strumieniujących muzykę i jej powszechnej dostępności w serwisie YouTube, skala przestępstw związanych z nielegalnym pozyskiwaniem utworów powinna tylko maleć. Z przeprowadzonych ostatnio badań wynika jednak, iż w Wielkiej Brytanii przypadków piractwa polegających na rippowaniu muzyki ze stron streamingowych jedynie przybywa: w przeciągu niecałych trzech lat liczba incydentów zwiększyła się o ponad 140%. Sam wzrost popularności to nie wszystko: zgrywanie muzyki ze Spotify, Youtubea i innych serwisów stanowi obecnie najczęściej wybieraną formę kradzieży…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Paweł A.   5 #4 08.08.2017 10:57

Nie ma to jak przedstawienie starych screenów aplikacji ;)

  #3 02.06.2017 15:35

fajny youtube zdębiałem

Krasor   12 #2 16.12.2015 23:21

U mnie nie działa zapis historii wyszukiwania mimo ze w aplikacji mam to włączone.

StarterX4   10 #1 21.10.2013 17:01

Aplikacja wszystko dobrze działa. tylko niech DobreProgramy odświeżą zrzuty ekranu, bo YouTube inaczej już wygląda w najnowszej wersji :D

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.