r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

YouTube

Strona główna Android Multimedia Streaming wideo oraz VOD

YouTube to oficjalna aplikacja do obsługi najpopularniejszego serwisu wideo online. Firma Google, producent, zdecydowała się oddać w aplikacji jak największą ilość funkcji znanych z wersji dostępnej z poziomu przeglądarki, w efekcie dzięki niej możliwa jest wygodna obsługa serwisu i własnego konta posiadanego w jego ramach.

Galeria programu

Oprócz podstawowych funkcji, takich jak wyszukiwane filmów, przeglądanie i subskrybowanych kanałów, oraz przygotowanych kategorii (np. na żywo, muzyka, rozrywka, bajki), udostępnia cały szereg dodatkowych możliwości:oglądanie filmów w rozdzielczości standardowej oraz HD (także w wypadku transmisji komórkowej), komentowanie, ocenianie filmów i dawanie im +1 w ramach serwisu Google+.

Możliwe jest także udostępnianie filmów w ramach systemowego mechanizmu udostępniania oraz dodawanie filmów do własnych playlisty i kopiowanie ich adresów. Aplikacja pozwala na minimalizowanie odtwarzanego materiału, w celu przeglądania innych zasobów serwisu w tym samym czasie. Niestety, odtwarzanie materiałów w tle podobnie do opcji znanej z odtwarzaczy nie jest możliwe.

Nie zabrakło za to możliwości publikowania filmów w serwisie wprost z urządzenia, z uwzględnieniem lokalizacji. YouTube pozwala także na sparowanie urządzenia mobilnego z telewizorem w celu odtwarzania na nim filmów z urządzenia. Możliwe jest także wstępne pobieranie filmów z obserwowanych kanałów, aby były dostępne nawet w wypadku wolnego połączenia. Aplikacja udostępnia jeden widget, który wyświetla ostatnie filmy z subskrybowanych kanałów.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Popularni youtuberzy mogą już uprawiać streaming na żywo – i na tym zarabiać

15
INTERNET 08.02.2017 | Oskar Ziomek (o.zio)

Dostępny do niedawna wyłącznie dla wybrańców, streaming na żywo z mobilnej aplikacji YouTube’a trafia do większego grona odbiorców. Serwis oferuje teraz tę funkcję wszystkim twórcom, którym udało się zebrać grono 10 tys. subskrybentów. Ma się to przełożyć na jeszcze większe zainteresowanie serwisem, który dotychczas – przynajmniej w kwestii dostępności streamingu przez smartfony – stał za konkurencją, w tym na przykład Facebookiem. Docelowo opcja przesyłania obrazu na żywo z poziomu mobilnej aplikacji ma trafić do wszystkich użytkowników YouTube’a. Korzystanie z nowej możliwości ma być…

Szał wideo trwa: YouTube z transmisjami mobilnymi, Facebook nie zostaje w tyle

10
INTERNET 24.06.2016 | Maciej Olanicki (b.munro)

Niedawno informowaliśmy o nakładach Facebooka na to, aby w relatywnie krótkim czasie stać się liderem internetowego rynku wideo. Ponadto jedna z wiceszefów korporacji wspomniała, że w jej opinii, w perspektywie pięciu lat, doświadczymy zwrotu w typie najpopularniejszych treści publikowanych na Facebooku – prawdopodobna staje się opcja, w której tekst zostanie wyparty przez wszelkiej maści materiały wideo. Jakby w odpowiedzi na te informacje wynikły nowe fakty – YouTube będzie strumieniował transmisje na urządzenia mobilne. Na youtube’owym Creator Blog opublikowano informacje, według których…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #3 02.06.2017 15:35

fajny youtube zdębiałem

Krasor   12 #2 16.12.2015 23:21

U mnie nie działa zapis historii wyszukiwania mimo ze w aplikacji mam to włączone.

StarterX4   10 #1 21.10.2013 17:01

Aplikacja wszystko dobrze działa. tylko niech DobreProgramy odświeżą zrzuty ekranu, bo YouTube inaczej już wygląda w najnowszej wersji :D

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.