r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

YouTube Capture 2.0.2

Strona główna iOS Grafika i fotografia Nagrywanie wideo

Proste i przydatne narzędzie dla wszystkich miłośników kręcenia filmów i dzielenia się nimi ze znajomymi. Ma ona pomóc w szybkim tworzeniu materiałów i przesyłaniu ich na nasze konto YouTube.

Galeria programu

Korzystanie z programu rozpoczynamy od zalogowania się na wybrane konto Googla. Kolejne okna to krótki przewodnik. Co ważne, aplikacją przypomina nam o prawidłowym trzymaniu telefonu jeżeli chcemy nagrywać wideo. Nie tylko na początku, ale i za każdym razem gdy przejdziemy do tego trybu. Nagrywać możemy partiami. Gdy uznamy że mamy wystarczająco materiału przechodzimy do prostego edytora (cięcia, sklejanie, dodawanie muzyki), a następnie do okna udostępniania.

Plik domyślnie dodaje się jako publicznie widoczny na nasze konto. Jesteśmy o tym informowani. Dodatkowo możemy go od razu udostępnić w popularnych serwisach społecznościowych. Aplikacja dostępna jest za darmo. Niestety nie oferuje polskiej wersji językowej.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.