r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

YouTube Go: nowa aplikacja zaoszczędzi transfer i umożliwi pobieranie filmów

Strona główna AktualnościOPROGRAMOWANIE

W ostatnim czasie informowaliśmy o zmianach na YouTube. W związku z uruchomieniem programu YouTube Heroes, moderatorem będzie mógł zostać każdy chętny. To jednak nie jedyne nowości – dostępna jest już nowa aplikacja YouTube Go, dzięki której na nowo mamy odkryć największy w Sieci serwis zawierający filmy z kotami.

YouTube Go dostępny jest na razie jedynie w Indiach, ma bowiem stanowić rozwiązanie problemów związanych z kiepskiej jakości połączeniem z Internetem. Przede wszystkim więc YouTube Go ma w łatwy sposób umożliwiać oglądanie filmów offline, a także oszczędzać transfer w trybie online. Użytkownik zyskuje możliwość pobierania filmów na pamięć urządzenia w standardowej lub niskiej jakości, w obu przypadkach wyświetlana jest wielkość pliku.

Oprócz tego YouTube Go oferuje także funkcje proponowania popularnych w danym rejonie filmów na ekranie głównym, zaś przytrzymanie miniatury filmu poskutkuje wyświetlaniem podglądu, nie zaś odtwarzaniem całego filmu, co także ma wpłynąć na redukcję pobieranych danych.

r   e   k   l   a   m   a

Ważną funkcją jest także możliwość przesyłania pobranych filmów. YouTube Go będzie bowiem umożliwiał komunikację z innymi użytkownikami i wymianę plików. Choć w pierwszej kolejności aplikacja dostępna jest tylko w Indiach, to docelowo będzie z niej można korzystać na całym świecie.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.