YouTube Video and Audio Downloader YouTube Video and Audio Downloader 0.7.9

Strona główna Windows Internet i komunikacja Nakładki i dodatki do przeglądarek
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

YouTube Video and Audio Downloader to dodatek do Firefoksa oferujący możliwość łatwego i szybkiego pobierania materiałów z serwisu YouTube.

Z poziomu oficjalnej strony producenta możemy aktywować tę wtyczkę dwoma kliknięciami myszy. Jej ikona pojawi się w prawym górnym rogu interfejsu przeglądarki. YouTube Video and Audio Downloader oferuje funkcję uruchomienia YouTube’a bez konieczności wpisywania adresu strony (wystarczy skorzystać z odpowiedniego przycisku).

Po otworzeniu strony z materiałem, który chcemy pobrać, należy ponownie kliknąć ikonę YouTube Video and Audio Downloader w przeglądarce, a następnie wybrać opcję „Quick Download”, dzięki czemu ściągniemy dany plik w określonym formacie (np. MP3). Warto jednak skorzystać z funkcji „Download Panel”, gdzie sami wybierzemy, czy pobierany materiał ma zawierać jedynie dźwięk czy też obraz (w drugim przypadku określimy zarówno format, jak i rozdzielczość pliku).

YouTube Video and Audio Downloader jest zupełnie darmowym narzędziem, które nie wymaga specjalistycznej wiedzy po stronie użytkownika, a dodatkowo w znikomym stopniu zużywa zasoby komputera, więc z powodzeniem zadziała także na starszych urządzeniach.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!