reklama

Z Launcher Beta 1.3.8-beta

Strona główna Android Personalizacja Launchery
Pobierz program
lub zeskanuj:

Z Launcher Beta to launcher dla systemu Android stworzony przez Nokię. Cechuje go bardzo skromny interfejs, skupiający się na szybkim dostępie do potrzebnych informacji i aplikacji.

Z Launcher Beta posiada tylko jeden ekran główny. Znajdziemy na nim ostatnio uruchamiane aplikacje oraz kontakty, a także informacje o dacie i godzinie, najbliższym wydarzeniu w kalendarzu oraz pogodzie. U dołu poza przypiętymi programami znajduje się skrót do pełnej listy aplikacji. Z jej poziomu mamy także szybki dostęp do sklepu i ustawień launchera (bardzo ubogie).

Pomocą w wyszukiwaniu aplikacji i treści ma być system rozpoznawania ręcznego pisma. Wystarczy zacząć pisać na ekranie kolejne litery, a launcher wyszuka nam dane które je zawierają. Dotyczy to zarówno aplikacji i kontaktów jak i informacji z sieci. Rozpoznawanie liter nie działa jeszcze idealnie i wymaga wprawy. Jeżeli nie chcemy aby konkretne elementy pojawiały się w wynikach wyszukiwania mamy możliwość ich ukrycia, a także usunięcia.

Z Launcher Beta potrafi dopasować prezentowane dane biorąc pod uwagę porę dnia. Wprowadzanie liter jak i wyszukiwanie działa bardzo szybko. Jak na wersję beta, aplikacja sprawuje się dobrze. Na pewno jest ciekawą alternatywą dla osób, które cenią sobie proste rozwiązania.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
b4rt0   5 #1 18.11.2014 21:34

Niestety na dzień dzisiejszy launcher nie działa na Androidzie 5.0.

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić