ZOTAC WinUSB Maker ZOTAC WinUSB Maker 1.1

Strona główna Windows Akcesoria Inne akcesoria
Po​bierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

ZOTAC WinUSB Maker to proste narzędzie do tworzenia bootowalnego napędu USB zawierającego dane instalacyjne systemu Windows.

Program pozwala na stworzenie rozruchowego pendrive'a lub innego, podobnego urządzenia USB z w zasadzie dowolną instalacją systemu Microsoft Windows - obsługiwane są systemy od Windows Vista do Windows 8.1. Jedynym wymogiem jest obecność w systemie bibliotek .NET Framework, pendrive odpowiedniej pojemności oraz plik ISO z systemem operacyjnym, którego chcemy użyć.

Do stworzenia bootowalnego napędu USB możemy wykorzystać również zewnętrzne dyski twarde - maksymalna pojemność nośnika obsługiwana przez ZOTAC WinUSB Maker to 1TB. Dzięki tak stworzonemu nośnikowi instalacyjnemu możemy znacznie skrócić proces instalowania systemu Windows na komputerze. Obsługa aplikacji jest bardzo prosta i sprowadza się w zasadzie tylko do wskazania pliku ISO.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!