r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

ZOTAC WinUSB Maker 1.1

Strona główna Windows Akcesoria Inne akcesoria
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

ZOTAC WinUSB Maker to proste narzędzie do tworzenia bootowalnego napędu USB zawierającego dane instalacyjne systemu Windows.

Galeria programu

Program pozwala na stworzenie rozruchowego pendrive'a lub innego, podobnego urządzenia USB z w zasadzie dowolną instalacją systemu Microsoft Windows - obsługiwane są systemy od Windows Vista do Windows 8.1. Jedynym wymogiem jest obecność w systemie bibliotek .NET Framework, pendrive odpowiedniej pojemności oraz plik ISO z systemem operacyjnym, którego chcemy użyć.

Do stworzenia bootowalnego napędu USB możemy wykorzystać również zewnętrzne dyski twarde - maksymalna pojemność nośnika obsługiwana przez ZOTAC WinUSB Maker to 1TB. Dzięki tak stworzonemu nośnikowi instalacyjnemu możemy znacznie skrócić proces instalowania systemu Windows na komputerze. Obsługa aplikacji jest bardzo prosta i sprowadza się w zasadzie tylko do wskazania pliku ISO.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.