r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Zaprojektuj swój pierwszy produkt w darmowym Strata Design 3D SE

Strona główna AktualnościOPROGRAMOWANIE

W naszej bazie programów pojawiła się ciekawa nowość, kierowana do osób, które chcą zacząć przygodę z projektowaniem przedmiotów użytkowych czy reklamą. Strata Design 3D SE to program do modelowania i projektowania w trzech wymiarach, przeznaczony głównie do tworzenia modeli produktów i wizualizacji reklamowych. Można w nim stworzyć model od podstaw, nałożyć na niego tekstury i wyrenderować prezentację produktu. Ta wersja programu jest przeznaczona dla początkujących i do nauki.

Przed stworzeniem modelu produktu należy wybrać dla niego scenerię, która zastąpi studio fotograficzne. Po umieszczeniu obiektu w przestrzeni wirtualnego studia można sięgnąć po inne tła, narzędzia do modelowania światła, ustawić kilka kamer oraz zdefiniować środowisko. Poza renderami fotorealistycznymi można także tworzyć siatkowe szkice i obrazy komiksowe.

Modelowanie w Design 3D SE bazuje na tradycyjnych narzędziach, jak podstawowe bryły, wielokąty, krzywe Beziera i operacje boole'owskie. Przy nakładaniu tekstur można skorzystać z wbudowanych materiałów, można dowolny zaimportowany obraz owinąć wokół obiektu trójwymiarowego, można stosować mapy wypukłości, a także generować realistyczne metale.

r   e   k   l   a   m   a

Strata Design 3D SE to program dostępny za darmo dla OS-a X i Windowsa do celów niekomercyjnych. Aby skorzystać z niego, należy „kupić” za 0 dolarów program Strata Design 3D SE na wybraną platformę w sklepie producenta. Darmowy klucz aktywacyjny zostanie przysłany pocztą elektroniczną na adres podany w sklepie. Sporo materiałów szkoleniowych można znaleźć na stronie Strata 3D University.

© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.