r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Zbliża się Zimowisko Linuksowe w Pucku

Strona główna Aktualności

O autorze

Kobieta o wielu talentach, użytkowniczka OS X kochająca fotografię, kuchnię wschodnią, ciężką muzykę i poprawną polszczyznę.

Kontynuując sześcioletnią tradycję, Trójmiejska Grupa Użytkowników Linuksa (TLUG) organizuje w Harcerskim Ośrodku Morskim w Pucku kolejne Zimowisko Linuksowe. Najbliższe spotkanie odbędzie się w dniach 14-16 stycznia 2011 roku.

Trzydniowe Zimowisko Linuksowe to jedyne tego typu spotkanie odbywające się na Pomorzu. Impreza kierowana jest do członków TLUG-u i innych LUG-ów, osób zainteresowanych Linuksem i Open Source. Na Zimowisku można wziąć udział w wykładach i warsztatach związanych z Linuksem i rozwiązaniami Open Source, prowadzonych przez ludzi zajmującymi się Linuksem zawodowo lub hobbistycznie. Tegoroczne prelekcje obejmują takie tematy jak: „Routing geograficzny”, „Tworzenie fotografii panoramicznych w Linuksie”, „Jakoś czy jakość — o tworzeniu oprogramowania”. Pełna agenda znajduje się na stronie spotkania.

Na Zimowisku nie tylko można poszerzyć swoją wiedzę, ale również poznać ciekawych ludzi, wziąć udział w imprezie integracyjnej i odpocząć nad morzem — jednym słowem spędzić ciekawy weekend w dobrym towarzystwie. Wszystkie informacje dotyczące rezerwacji miejsca, listy uczestników i kosztów udziału w Zimowisku znaleźć można na stronie imprezy. Znajdują się tam również zdjęcia i filmy z poprzednich spotkań. Serwis dobreprogramy objął spotkanie patronatem medialnym.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.