r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Zbliżają się Dni IT 2008 w Opolu

Strona główna Aktualności

Za niespełna dwa tygodnie, w Opolu odbędzie się konferencja Dni IT 2008. Partnerami tegorocznej edycji są IBM, Oracle i AMD.

Dni IT 2008 to dwudniowa impreza poświęcona zagadnieniom z branży IT, mająca na celu propagowanie nowoczesnych technologii informatycznych. Dni IT to także możliwość spotkania w środowisku informatyków. Agenda dwudniowego spotkania obejmuje kilkanaście sesji, które poprowadzą specjaliści z firm Adobe, AMD, Atel Electronics, Borland, IBM, MSI, Ontrack. Będzie można posłuchać m.in. o strategii firmy IBM wobec Open Source, zarządzaniu infrastrukturą IT przy użyciu rozwiązań KVM, nowościach od AMD i MSI, projektowaniu GUI w Delphi, budowaniu aplikacji internetowych przy pomocy Adobe Flex, zarządzaniu tożsamością i innych.

Tegoroczne Dni IT będą odbywać się w dniach 22-23 kwietnia w Auli Politechniki Opolskiej w Zespole Dydaktycznym "Łącznik" przy ulicy Mikołajczyka 16. Uczestnictwo w konferencji jest bezpłatne jednak ze względu na duże zainteresowanie poprzednimi edycjami i ograniczoną liczbę miejsc zachęcamy do szybkiej rejestracji, która rozpocznie się już jutro.

Organizatorem konferencji jest Studenckie Koło Naukowe InFORMAT działające przy Wydziale Elektrotechniki, Automatyki i Informatyki na Politechnice Opolskiej. Vortal dobreprogramy jest jednym z patronów medialnym tegorocznej edycji.

Więcej informacji można uzyskać na stronie dni-it.pl.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.