Zbliżają się Warszawskie Dni Informatyki 2010

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

W dniach 16-17 marca w budynku Wojskowej Akademii Technicznej będą miały miejsce Warszawskie Dni Informatyki 2010 - nowa technologiczna konferencja skierowana nie tylko do studentów, ale również specjalistów IT.

Konferencja jest współorganizowana przez koła naukowe z sześciu najbardziej liczących się ośrodków akademickich w Warszawie. Idea wydarzenia została zaczerpnięta z corocznych konferencji IT Academic Days odbywających się na polskich uczelniach, których tradycje sięgają sześciu lat. Konferencje te dotąd były organizowane przez koła naukowe z wydziałów informatycznych największych warszawskich uczelni. Widząc ogromne zainteresowanie organizacje te postanowiły wspólnie stworzyć jedną, dużą konferencję.

Tematyka konferencji będzie dotyczyć wykorzystania najnowszych narzędzi do tworzenia oprogramowania oraz rozwiązań systemowych. W ramach konferencji prezentacje wygłoszą najlepsi polscy oraz zagraniczni prelegenci, eksperci w dziedzinie IT. Warto również podkreślić fakt, iż jedną z sesji poprowadzi Adam Góral – guru polskiej i europejskiej informatyki, prezes zarządu Grupy Asseco, która jest piątą europejską firmą dostarczającą oprogramowanie dla przedsiębiorstw. Dodatkowo wydarzenie wspierają sponsorzy, między innymi Grupa Asseco Poland, Hewlett-Packard Polska, PriceWaterhouseCoopers oraz DevCore.NET.

Wstęp na Warszawskie Dni Informatyki 2010 jest bezpłatny. Wymagana jest jednak wcześniejsza rejestracja, w której pierwszeństwo mają studenci uczelni wspierających konferencję. Więcej informacji oraz materiały niezbędne do rejestracji znaleźć można na stronie domowej konferencji.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSprawdź, czy możesz być astronautą. Ten test oblali nawet najlepsi