r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Zemana AntiMalware Free 2.21.2.321

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Skanery i szczepionki antywirusowe
Pobierz program wersja stabilna (32/64-bit) zabezpiecz pobieranie

Zemana AntiMalware Free zajmuje się wykrywaniem i usuwaniem złośliwego oprogramowania na komputerze z systemem operacyjnym Windows. Stanowi bardzo dobre wsparcie dla programu antywirusowego.

Galeria programu

Narzędzie umożliwia skanowanie zawartości dysku twardego w poszukiwaniu rozmaitych infekcji. Wykorzystuje unikatową technologię pracy "w chmurze", dzięki której bez problemu radzi sobie z usunięciem nie tylko złośliwego oprogramowania, ale także najnowszych wirusów, koni trojańskich, robaków, rootkitów, niechcianych aplikacji, wtyczek do przeglądarek internetowych, adware oraz zbędnych pasków narzędzi.

Zemana AntiMalware Free jest całkowicie bezpłatne i pozwala użytkownikowi na wykonywanie dowolnej liczby operacji związanych ze skanowaniem i usuwaniem plików. Program dostępny jest także w wersji Premium, która oferuje dodatkowo ochronę w czasie rzeczywistym i możliwość skanowania systemu na podstawie zdefiniowanego harmonogramu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Wielosilnikowy skaner w chmurze ,bardzo szybki i skuteczny ,integracja z VirusTotal .
Nie widzę nie słyszę:).
ocena użytkownika

Program po pobraniu instaluje się jako 15 dniowy trial co ciekawe po każdej kolejnej aktualizacji trial się resetuje i korzystamy z nieustającego premium zapewne kiedyś zakończa tą bądź co bądź nietypową akcje promocyjną jednak do tego czasu warto pobrać zainstalować i cieszyć się wzmocnioną ochroną systemu ,sam program jest leciutki jak piórko w żadnym wypadku nie spowalnia ani startu systemu ani też przeglądania zasobów internetu w wersji premium spisuje się doskonale jako dodatkowe zabezpieczenie naszego komputera zapewniając ochronę w czasie rzeczywistym a dzięki technologii Pandora otrzymujemy zwiększoną ochronę min przeciw atakami typu Zero Day , mamy dostępne 2 tryby skanowania Inteligentny skan i Dokładny skan pierwszy jest wręcz ekspresowy natomiast drugi jak nazwa wskazuje jest skanem kompletnym i co mnie bardzo cieszy również szybkim to jak wiemy jest uzależnione od wielkości dysku i zgromadzonych na nim zasobów jednak przy kilkuset GB potrwa maksymalnie kilkadziesiąt minut ,po wykryciu infekcji możemy wykonać kilka czynności jak przeniesienie zagrożenia do kwarantanny ,dodania do wykluczonych zarówno obiektu jak i całego folderu jeśli wiemy co robimy i chcemy dany plik zatrzymać ,zgłosić jako bezpieczny czy też zasięgnąć opinii sprawdzając wykryty obiekt na VirusTotal ,przed usunięciem infekcji możemy utworzyć punkt przywracania systemu co można wcześniej włączyć/wyłączyć w ustawieniach programu ,jeśli ktoś nie chce korzystać z ochrony rezydentnej i używać wyłącznie jako skanera na życzenie to proponuje wejść w ustawienia & od-ptaszkować Włącz ochronę rezydentną i Automatyczne uruchamianie w zakładce zaawansowane ,można również wejść w systemowy Menedżer zadań i wyłączyć program w zakładce Uruchamianie .
Sam program zarówno w formie jak i w działaniu podobny jest do uznanego i cenionego HitmanPro co niech będzie najlepszą rekomendacją a ze swojej strony gorąco polecam:).

10.07.2016 23:15 | Recenzja do wersji 2.21.2.139
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

0 nowych
  #72 05.02.2017 20:27

@juta: Wleźć a nie wleść.

juta   16 #71 03.01.2017 16:42

@graphdesign: Dzięki. W sumie u mnie jest podobnie. Jest tam jakiś program AV na pokładzie, ale o rzeczywistej skuteczności ochrony ciężko mi jest dokładnie coś napisać, z racji na moją cholerną uwagę, ostrożność w co klikam i co odwiedzam jakoś nic nie chce wleść ;) Całe szczęście :)

  #70 03.01.2017 09:32

Wersja bezpłatna posiada taki sam numer jak płatna!!!

graphdesign   7 #69 02.01.2017 03:23

@juta: Ja, dobrana para, nic się nie gryzie, na razie zestaw chroni ok ale nie biegam po podejrzanych stronach, nie mam lewych aplikacji etc. więc jaka jest rzeczywista skuteczność ochrony - nie wiem.

juta   16 #68 28.12.2016 10:23

Korzysta ktoś może w połączeniu np. z Pandą Free ?

Zero Ghost   12 #67 27.12.2016 17:39

Kilka dobrych softów do wzięcia :
1. Sticky Password Premium 1 YEAR
2. Zemana AntiMalware 1 YEAR
3. SecureAPlus 18 months license
4. Advanced SystemCare 10 ULTIMATE 6 MONTHS
5. Process Lasso Pro Lifetime license
6. Power Archiver 2016 Lifetime license
7. Heimdal PRO 100x 6 MONTHS licenses
8. Wise Care 356 PRO 6 MONTHS
9. Mailbird 50x 1 YEAR licenses
10. Windscribe PRO 50GB/month (lifetime)
http://www.softpedia.com/holiday-giveaway/

  #65 06.10.2016 22:14

@Anonim (niezalogowany): jest wersja free

  #64 29.09.2016 07:16

@unknown4
Nie potrzebuje Zemany. Wystarczy Panda Free z Bitdefenderem Anti--Ransomware, KeyScrambler Personal i rozsądek.

  #63 11.09.2016 18:41

@Anonim (niezalogowany): skoro tak, to skrakuj sobie i będziesz miał dożywotnią. ja tak zrobiłem na lapku i śmiga dobrze. zrobię tak też na stacjonarnym, kiedy skończy mi się ta licka na rok.

  #62 09.09.2016 10:50

Nie ma już wersji free, choć można ją pobierać. Po upływie licencji premium, nie można skanować i usuwać wirusów.

Zero Ghost   12 #61 05.09.2016 12:09

Licencja na 400 dni
https://www.giveawayoftheday.com/zemana-antimalware/
Oferta ważna do godziny 10tej 6go września.
Można też pobrać ze strony producenta : https://www.zemana.com/AntiMalware
i przepisać klucz z promocji : ZAM-GIVEAWAYOFTHEDAY
Klucze są aktywne wyłącznie w trakcie promocji ,więc lepiej nie zwlekać.

+ Wersja mobilna , też z licencją na rok : https://www.zemana.com/MobileAntivirus
Klucz z promocji : ZMA-GIVEAWAYOFTHEDAY

Autor edytował komentarz w dniu: 05.09.2016 16:37
Maciekzklanu   2 #60 03.09.2016 19:25

@kocurr: zaktualizuj do nowszej wersji zemane, już naprawili ten błąd.

kocurr   2 #59 30.08.2016 21:07

Witam,
powiedzcie mi ludziska dlaczego jak zainstaluje wersję free to po pewnym czasie robi się sama wersja premium i nie mogę skanować komputera???

  #58 24.08.2016 21:25

Wielka szkoda, że trial przestał się regenerować przy aktualizacji. Na szczęście wszedłem tutaj i dowiedziałem się o promocji, a zostały mi wtedy tylko 4 dni. Ech, nie pogardziłbym dożywotnią licencją.

  #57 23.08.2016 11:22

Aby zakończyć ten temat , najpierw kliknąłem podany http://sharewareonsale.com/s/zemana-antimalware-giveaway-coupon-sale i zostałem przekierowany do pobrania programu w którym z obrazka podałem prawidłowo trzy pikapy i wpisałem : ZAM-SHAREWAREONSALE . Ale najpierw o ile pamiętam w celu weryfikacji z obrazka czy nie spamuję podałem prawidłowo trzy pikapy i musiałem zarejestrować się na stronie z finałem sharewareonsale . Dostałem na okres czasu jak podano tutaj Zemana AM Premium i jednocześnie wspomnianą ikonkę sharewareonsale . Sharewareonsale + sharewareonsale daje sharewareonsale .Pełna nazwa Mr.Boos@SharewareOnSale i to jest właśnie sharewareonsale. Ikonkę usunąłem ale na pocztę dostaję związane z komputerem nowości ,promocje ,zniżki ,atrakcje cenowe , darmowe programy itp. od firmy sharewareonsale . Od Sharewareonsale dostaję e maile i na razie nie mam zamiaru zrezygnować z informacji od sharewareonsale mimo ,że zostałem produktem sharewareonsale uszczęśliwiony przy okazji instalowania na 400 dni Zemana AM Premium . Podsumowując mam Zemana Am czasowo darmowy i na poczcie co jakiś czas maile od sharewareonsale .Maile od sharewareonsale mi obecnie nie przeszkadzają . Niestety nie jestem takim fachowcem jak niektórzy tutaj ,że wystarczy ściągnąć , czytać i kliknąć odpowiednio tu i tam i wpisać hasło skoro czynności stukania w klawiaturę wykonałem wg kolejności własnego działania z zaleceń od firmy min. oferującej Zemana darmowego tzn .sharewareonsale.

FreeWare_RK   21 #56 22.08.2016 13:47

@Macie (niezalogowany): Oczywiście, że mogą być. One są tylko skanerami. Nie działają realtime. Dla przykładu mam na jednym laptopie: Zemanę, MBAM, HitmanPRO, ESET Online Scaner i działa wszystko i buczy :) .

FreeWare_RK   21 #55 22.08.2016 13:46

@Don Pedro.13 (niezalogowany): Trzeba było z strony producenta pobrać, czytać podczas instalacji co i jak i potem wklepać to co podał w miejsce licencji :) . Ja mam, nie mam ikonek na pulpicie dodatkowych i mam 400 dni :) .

  #54 22.08.2016 11:00

Jak polecał Zero Ghost " Zainstalowałem Zemana Premium na 400 dni ale zainstalował się program chyba dodatkowo razem z nim i jest ikonka jego na pasku zadań na dole pulpitu . " Już wiem ta ikonka z pomarańczową strzałką na okręgu to strona która oferuje taniej lub darmowe programy i dodatki do komputera .Aby otrzymać darmowy program na rok musisz zarejestrować się sharewareonsale i podać status , e- mail do celów reklamowych .Nie bójcie się podać te dane który i tak każdy jak chce może mieć i to nie jest tam adware ,spyware ale dostaniesz darmowy czy tańszy program . W zamian za pobranie programu dostaniesz na pocztę informacje z tej strony i są bezpieczne informacje oraz możesz brać udział w ocenach i wypowiedziach w temacie komputerowym .Coś za coś bo nic za darmo nikt nie daje . Zawsze możesz zrezygnować ale nie muszę bo informacje są ciekawe i gdy ktoś poszukuje okazji do komputera teraz i później .

  #53 22.08.2016 10:40

Mogą być np. Zemana AM Free i MBAM Free jako skanery na żądanie a ja mam też w tym gronie i ESET Online Skaner . Wniosek - jeden lub dwa skanery dodatkowo do podstawowego antywirusa jak wiadomo ochrona w czasie rzeczywistym nie szkodzą a mogą pomóc . Jeżeli ktoś ma zainstalowany czujny i w miarę skuteczny program antywirusowy to Zemana AntiMalware Free jest wystarczający .Wersja płatna jest konieczna gdy antywirus darmowy przepuszcza szkodniki ,więc Zemana płatny jest uzasadniony tym bardziej ,że jego zakres bezpieczeństwa jest nieco inny niż antywirusa np. dotyczy także usuwania niechcianych aplikacji, wtyczek do przeglądarek internetowych, adware oraz zbędnych pasków narzędzi .Dzięki Zemana AntiMalware usunąłem dwa programy na żądanie ochrony komputera z rodzaju adware a Zemana przejął te funkcje z większym zakresem zwalczania infekcji . Jak wiemy Zemana zwalcza wirusy ,rootkity ,trojany ,więc dwa programy jako najważniejsze w komputerze - Zemana i antywirus są korzystne i dodatkowo wspomniane skanery .Mam też na pasku pulpitu ; Antilogger Free Protection ,Malwarebytes Anti-Ransomaware, Malwarebytes Anti -Exploit Free ,Unchecky i nie kłócą się , komputer śmiga i dobrze działa a szkodników zero .Nie będę pisał jakiego mam głównego antywirusa ponieważ zdania są podzielone i wszystkie są dobre w zależności z czym dodatkowo są skomponowane z programów ,dodatków z działu bezpieczeństwa i ochrony .Kiedyś miałem darmowego nietłumaczonego antywirusa przedostatniego w rankingu i uznanego częściej za słabego ale u mnie spisywał się poprawnie i w razie potrzeby szkodniki ,robaki rzadko dobijałem skanerami .

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.