reklama

Zend Studio Professional 20% taniej!

Strona główna Aktualności

O autorze

Do 16 lipca 2007 firma MS-G S.C. wyłączny dystrybutor Zend na terenie Polski oferuje program Zend Studio Professional z 20% zniżką (aktualizacje objęte są 5% zniżką). Promocja związana jest z premierą długo oczekiwanej produkcyjnej wersji Zend Framework, z którą Zend Studio Professional w pełni się integruje.

Zend Studio to wieloplatformowe narzędzie będące jednym z najlepszych środowisk IDE dla programistów PHP. Umożliwia debugowanie i profilowanie (testowanie wydajności) skryptów, podpowiada składnie pisanego kodu oraz ułatwia poruszanie się po projekcie.

Edytor zawiera zintegrowany debuger, co daje możliwość debugowania skryptów. Ogromnymi zaletami programy jest rozbudowana pomoc, a także obszerna baza z zapisanymi wszystkimi funkcjami obsługiwanymi przez PHP. Funkcje te, podczas pisania skryptów pojawiają się, zgodnie z pisanym wyrazem, wraz z argumentami.

W ramach promocji Zend Studio Professional kosztuje 660 zł (cena regularna 832 zł), cena Zend Studio Standard 5.5 wynosi 275 zł. Do cen należy doliczyć podatek VAT w wysokości 22 %

Wersję testową Zend Studio pobrać można w dziale: PROGRAMY -> Programowanie -> Tworzenie stron i aplikacji internetowych

© dobreprogramy

Komentarze

reklama